Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi dorosłych PZHGP OKRĘG PIŁA w 2006 roku

KATEGORIA A

Mistrz

Wróbel Ryszard

20 konk.

192,50 ceof.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Indrzejczak Zdzisław

20 konk.

232,43 ceof.

Trzcianka

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

20 konk.

606,66 ceof.

Pilsko-Złotowski

Przodownicy

1

Krych Roman

20 konk.

670,77 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

2

Piętka Zbigniew

20 konk.

687,08 ceof.

Chodzież

3

Teleżyński Jerzy

20 konk.

722,67 ceof.

Chodzież

4

Wiśniewski Dariusz

20 konk.

824,73 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

5

Józefiak Mieczysław

20 konk.

851,51 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

6

Malinowski Andrzej

20 konk.

854,53 ceof.

Pilsko-Złotowski

7

Pertek Jacek

20 konk.

861,54 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

8

Dobosz Zdzisław

20 konk.

939,31 ceof.

Trzcianka

9

Chyła Wiesław

20 konk.

954,56 ceof.

Pilsko-Złotowski

10

Michałek Andrzej

20 konk.

982,76 ceof.

Pilsko-Złotowski

KATEGORIA B

Mistrz

Chyła Wiesław

16 konk.

121,14 ceof.

Pilsko-Złotowski

I V-ce Mistrz

Dobosz Zdzisław

16 konk.

170,91 ceof.

Trzcianka

II V-ce Mistrz

Wróbel Ryszard

16 konk.

184,83 ceof.

Chodzież

Przodownicy

1

Indrzejczak Zdzisław

16 konk.

186,58 ceof.

Trzcianka

2

Malinowski Andrzej

16 konk.

324,63 ceof.

Pilsko-Złotowski

3

Haczkowski Andrzej

16 konk.

464,17 ceof.

Trzcianka

4

Lisiewicz Sławomir

16 konk.

506,63 ceof.

Chodzież

5

Krych Roman

16 konk.

545,49 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

6

Piochacz Czesław

16 konk.

600,33 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

7

Michałek Andrzej

16 konk.

603,54 ceof.

Pilsko-Złotowski

8

Piętka Zbigniew

16 konk.

623,72 ceof.

Chodzież

9

Stefański Wiesław

16 konk.

656,02 ceof.

Chodzież

10

Stelmach Zbigniew

16 konk.

747,49 ceof.

Pilsko-Złotowski

KATEGORIA C

Mistrz

Krych Roman

9 konk.

48,17 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

I V-ce Mistrz

Wróbel Ryszard

9 konk.

90,02 ceof.

Chodzież

II V-ce Mistrz

Stefański Wiesław

9 konk.

102,63 ceof.

Chodzież

Przodownicy

1

Chyła Wiesław

9 konk.

121,14 ceof.

Pilsko-Złotowski

2

Piętka Zbigniew

9 konk.

161,07 ceof.

Chodzież

3

Kowalski W + D

9 konk.

207,50 ceof.

Chodzież

4

Dobosz Zdzisław

9 konk.

271,67 ceof.

Trzcianka

5

Indrzejczak Zdzisław

9 konk.

306,28 ceof.

Trzcianka

6

Panek Henryk

9 konk.

328,84 ceof.

Chodzież

7

Furman Leszek

9 konk.

347,37 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

8

Trznadel Tadeusz

9 konk.

426,33 ceof.

Chodzież

9

Rzywucki Franciszek

9 konk.

441,91 ceof.

Pilsko-Złotowski

10

Michałek Andrzej

9 konk.

497,93 ceof.

Pilsko-Złotowski

KATEGORIA D

Mistrz

Wróbel Ryszard

 

467,35 ceof.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Indrzejczak Zdzisław

 

725,29 ceof.

Trzcianka

II V-ce Mistrz

Krych Roman

 

1264,43 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

Przodownicy

1

Chyła Wiesław

 

1307,20 ceof.

Pilsko-Złotowski

2

Dobosz Zdzisław

 

1381,89 ceof.

Trzcianka

3

Piętka Zbigniew

 

1472,27 ceof.

Chodzież

4

Stelmach Zbigniew

 

1966,62 ceof.

Pilsko-Złotowski

5

Michałek Andrzej

 

2084,23 ceof.

Pilsko-Złotowski

6

Malinowski Andrzej

 

2232,45 ceof.

Pilsko-Złotowski

7

Stefański Wiesław

 

2373,90 ceof.

Chodzież

8

Józefiak Mieczysław

 

2503,63 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

9

Panek Henryk

 

2751,77 ceof.

Chodzież

10

Teleżyński Jerzy

 

3044,23 ceof.

Chodzież

KATEGORIA G M P

Kategoria - Super Liga

Mistrz

Michałek Andrzej

42 konk.

508,77 coeffic.

Pilsko-Złotowski

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

42 konk.

577,86 coeffic.

Pilsko-Złotowski

II V-ce Mistrz

Piętka Zbigniew

42 konk.

623,23 coeffic.

Chodzież

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

42 konk.

1255,93 coeffic.

Pilsko-Złotowski

2

Panek Henryk

42 konk.

1308,43 coeffic.

Chodzież

3

Trznadel Tadeusz

42 konk.

1430,20 coeffic.

Chodzież

4

Maślanka Stanisław

42 konk.

1529,27 coeffic.

Chodzież

5

Sołtysiak Zbigniew

42 konk.

1560,40 coeffic.

Pilsko-Złotowski

6

Kowalewski L + T

42 konk.

1762,25 coeffic.

Pilsko-Złotowski

7

Kowalski W + D

42 konk.

1779,44 coeffic.

Chodzież

8

Lisiewicz Sławomir

42 konk.

1830,45 coeffic.

Chodzież

KATEGORIA MARATON

Mistrz

Chyła Wiesław

6 konk.

158,17 ceof.

Pilsko-Złotowski

I V-ce Mistrz

Malinowski Andrzej

6 konk.

445,79 ceof.

Pilsko-Złotowski

II V-ce Mistrz

Szymański Rajmund

6 konk.

723,87 ceof.

Pilsko-Złotowski

Wykaz najlepszych lotników gołębi dorosłych w 2006 r.

LOTNIKI

1. Wróbel Ryszard

PL-0270-03-4177

14 konk.

4.924,7 konk./km

LOTNICZKI

1. Stelmach Zbigniew

PL-0390-02-3308

12 konk.

5.038,6 konk./km

ROCZNE LOTNIKI

1.Lisiewicz Sławomir

PL-0270-05-11850

10 konk.

4.070,0 konk./km

ROCZNE LOTNICZKI

1.Trznadel Tadeusz

PL-0270-05-2105

9 konk.

4.051,1 konk./km

NAJLEPSZE LOTNIKI W KATEGORIACH

Kat."A" Wróbel Ryszard

PL-0270-02-7019

22,20 coeffic.

Kat."B" Wyrzykowski Roman

PL-0271-03-7890

06,21 coeffic.

Kat."C" Wróbel Ryszard

PL-0271-00-13059

03,89 coeffic.

Kat."D" Wróbel Ryszard

PL-0271-00-13059

90,52 coeffic.

Mistrzostwo Lotów Dalekodystansowych
Kategoria 7 x 7 x 5 ponad 500 km

Mistrz

Stefański Wiesław

22 konk.

Chodzież

I VC Mistrz

Trznadel Tadeusz

21 konk.

Chodzież

II VC Mistrz

LOT OKRĘGOWY - BERGEN OP ZOOM
Pierwsze 3 trójki

1.

Chyła Wiesław

3 konk.

25.55 coeffic.

Pilsko-Złotowski

2.

Kowalski W + D

3 konk.

62.50 coeffic.

Chodzież

3.

Malinowski Andrzej

3 konk.

76.23 coeffic.

Pilsko-Złotowski

LOT OKRĘGOWY - BERGEN OP ZOOM
Pierwsze 3 gołębie

1.

Chyła Wiesław

PL-0271-03-12750

Pilsko-Złotowski

2.

Stefański Wiesław

PL-0270-01-309

Chodzież

3.

Kowalski W + D

PL-0282-04-22757

Chodzież

Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi młodych
PZHGP Okręg Piła
za 2006 r.

KATEGORIA Mistrzostwo Polski

Mistrz

Indrzejczak Zdzisław

15-konk

279.73 coeffic.

Trzcianka

I VC Mistrz

Chyła Wiesław

15-konk

343.12 coeffic.

Pilsko-Złotowski

II VC Mistrz

Barłożek Ireneusz

15-konk

394.45 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

Przodownicy

1.

Wesołowski Ryszard

15-konk

492.76 coeffic.

Trzcianka

2.

Wiśniewski Dariusz

15-konk

568.84 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

3.

Żuchowski Jarosław

15-konk

619.67 coeffic.

Chodzież

4.

Furman Leszek

15-konk

904.96 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

5.

Matuszak Mariusz

15-konk

922.98 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

6.

Kupczyk Kazimierz

15-konk

1339.73 coeffic.

Pilsko-Złotowski

7.

Kufel Paweł

15-konk

1437.32 coeffic.

Chodzież

8.

Dębiński Sławomir

15-konk

1611.23 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

9.

Maślanka Stanisław

15-konk

1623.62 coeffic.

Chodzież

10.

Plecka Piotr

15-konk

1695.44 coeffic.

Pilsko-Złotowski

Najlepszy młody lotnik

1. Dobosz Zdzisław

PL-0272-06-12032

18,91 coeffic.

Trzcianka

2. Dobosz Zdzisław

PL-0272-06-12010

44,84 coeffic.

Trzcianka

3. Dobosz Zdzisław

PL-0272-06-12053

45,94 coeffic.

Trzcianka

Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi starych
PZHGP OKRĘG PIŁA za 2006 r.

KATEGORIA A

Mistrz

Wróbel Ryszard

20 - konk.

143.48 coeffic.

Chodzież

I VC Mistrz

Chyła Wiesław

20 - konk.

238.39 coeffic.

Pilsko-Złotowski

II VC Mistrz

Indrzejczak Zdzisław

20 - konk.

247.09 coeffic.

Trzcianka

Przodownicy

1

Dobosz Zdzisław

20 - konk.

266.85 coeffic.

Trzcianka

2

Zakrzewski Maciej

20 - konk.

318.01 coeffic.

Chodzież

3

Szafran T - J

20 - konk.

321.08 coeffic.

Chodzież

4

Michałek Andrzej

20 - konk.

369.52 coeffic.

Pilsko-Złotowski

5

Józefiak Mieczysław

20 - konk.

460.39 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

6

Stelmach Zbigniew

20 - konk.

497.65 coeffic.

Pilsko-Złotowski

7

Krych Roman

20 - konk.

529.61 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

8

Graś Mieczysław

20 - konk.

559.21 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

9

Szymański Rajmund

20 - konk.

627.45 coeffic.

Pilsko-Złotowski

10

Wesołowski Ryszard

20 - konk.

629.71 coeffic.

Trzcianka

KATEGORIA B

Mistrz

Wróbel Ryszard

16 - konk.

93.13 coeffic.

Chodzież

I VC Mistrz

Chyła Wiesław

16 - konk.

103.78 coeffic.

Pilsko-Złotowski

II VC Mistrz

Dobosz Zdzisław

16 - konk.

213.33 coeffic.

Trzcianka

Przodownicy

1.

Zakrzewski Maciej

16 - konk.

217.17 coeffic.

Chodzież

2.

Józefiak Mieczysław

16 - konk.

284.85 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

3.

Indrzejczak Zdzisław

16 - konk.

290.69 coeffic.

Trzcianka

4.

Rezler Czesław

16 - konk.

362.71 coeffic.

Trzcianka

5.

Krych Roman

16 - konk.

381.66 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

6.

Michalak L - E

16 - konk.

399.75 coeffic.

Trzcianka

7.

Graś Mieczysław

16 - konk.

466.00 coeffic.

Czarnkowsko-Wieleński

8.

Szymański Rajmund

16 - konk.

490.36 coeffic.

Pilsko-Złotowski

9.

Pałuczak Piotr

16 - konk.

491.50 coeffic.

Pilsko-Złotowski

10.

Stelmach Zbigniew

16 - konk.

494.13 coeffic.

Pilsko-Złotowski

KATEGORIA C

Mistrz

Chyła Wiesław

9 - konk.

34.48 coeffic.

Pilsko-Złotowski

I VC Mistrz

Wróbel Ryszard

9 - konk.

39.97 coeffic.

Chodzież

II VC Mistrz

Zakrzewski Maciej

9 - konk.

57.57 coeffic.

Chodzież

Przodownicy

1

Szafran T - J

9 - konk.

111.67 coeffic.

Chodzież

2

Michałek Andrzej

9 - konk.

125.10 coeffic.

Pilsko-Złotowski

3

Stefański Wiesław

9 - konk.

125.19 coeffic.

Chodzież

4

Dobosz Zdzisław

9 - konk.

169.62 coeffic.

Trzcianka

5

Domek Janusz

9 - konk.

198.50 coeffic.

Chodzież

6

Francuzik Tadeusz

9 - konk.

288.43 coeffic.

Trzcianka

7

Rzywucki Franciszek

9 - konk.

321.73 coeffic.

Pilsko-Złotowski

8

Janke Henryk

9 - konk.

352.60 coeffic.

Chodzież

9

Stelmach Zbigniew

9 - konk.

400.10 coeffic.

Pilsko-Złotowski

10

Wesołowski Ryszard

9 - konk.

401.58 coeffic.

Trzcianka

Kategoria D

Mistrz

Wróbel Ryszard

276.58 coeffic.

Chodzież

I VC Mistrz

Chyła Wiesław

376.65 coeffic.

Pilsko-Złotowski

II VC Mistrz

Zakrzewski Maciej

592.75 coeffic.

Chodzież

Przodownicy

1

Dobosz Zdzisław

649.80 coeffic.

Trzcianka

2

Indrzejczak Zdzisław

1013.14 coeffic.

Trzcianka

3

Michałek Andrzej

1046.25 coeffic.

Pilsko-Złotowski

4

Szafran T - J

1097.77 coeffic.

Chodzież

5

Stelmach Zbigniew

1391.88 coeffic.

Pilsko-Złotowski

6

Szymański Rajmund

1613.24 coeffic.

Pilsko-Złotowski

7

Wesołowski Ryszard

1796.82 coeffic.

Trzcianka

8

Janke Henryk

2425.04 coeffic.

Chodzież

9

Trznadel Tadeusz

2770.74 coeffic.

Chodzież

10

Hoffmann-Jankowski

2895.34 coeffic.

Chodzież

KATEGORIA G M P

Mistrz

Wróbel Ryszard

28 - konk.

1074.18 punkty

Chodzież

I VC Mistrz

Zakrzewski Maciej

28 - konk.

1064.96 punkty

Chodzież

II VC Mistrz

Szafran T - J

28 - konk.

1062.26 punkty

Chodzież

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

28 - konk.

1051.90 punkty

Pilsko-Złotowski

2

Stefański Wiesław

28 - konk.

1050.06 punkty

Chodzież

3

Dobosz Zdzisław

28 - konk.

1049.24 punkty

Trzcianka

4

Chyła Wiesław

28 - konk.

1039.76 punkty

Pilsko-Złotowski

5

Janke Henryk

28 - konk.

1035.67 punkty

Chodzież

6

Indrzejczak Zdzisław

28 - konk.

1032.36 punkty

Trzcianka

7

Stelmach Zbigniew

28 - konk.

1025.28 punkty

Pilsko-Złotowski

8

Hoffmann-Jankowski

28 - konk.

1024.91 punkty

Chodzież

9

Wesołowski Ryszard

28 - konk.

1024.13 punkty

Trzcianka

10

Szymański Rajmund

28 - konk.

1017.17 punkty

Pilsko-Złotowski

Kategoria - Super Liga

Mistrz

Zakrzewski Maciej

292.17 coeffic.

Chodzież

I VC Mistrz

Chyła Wiesław

349.89 coeffic.

Pilsko-Złotowski

II VC Mistrz

Wróbel Ryszard

362.07 coeffic.

Chodzież

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

403.33 coeffic.

Pilsko-Złotowski

2

Szafran T - J

524.43 coeffic.

Chodzież

3

Stefański Wiesław

1024.16 coeffic.

Chodzież

4

Trznadel Tadeusz

1130.01 coeffic.

Chodzież

5

Maślanka Stanisław

1227.36 coeffic.

Chodzież

6

Janke Henryk

1287.75 coeffic.

Chodzież

7

Świerczyński A - M

1473.71 coeffic.

Chodzież

8

Sołtysiak Zbigniew

1687.71 coeffic.

Pilsko-Złotowski

9

Żuchowski Jarosław

1870.21 coeffic.

Chodzież

10

Nowak R - Z

1892.95 coeffic.

Chodzież

KATEGORIA MARATON

1. Chyła Wiesław

6 konk.

129,59 coeffic.

2. Szczap Konstanty

6 konk.

215,57 coeffic.

LOT - PARYŻ 23.07.2006 r.

1.Grzybowski Mieczysław

PL-0264-99-10427

1.104,080

2.Wicher A.- Kołdko D.

PL-0272-02-7162

1.099,080

3.Głuczkowski Ryszard

PL-0272-02-10233

1.082,680

LOT - OSTENDA - WEST 30.07.2006 r.

1.Szczap Konstanty

PL-0271-03-6287

2.Stochaj Andrzej

PL-0272-02-6409

3.Stefański Wiesław

PL-0270-02-10454

4.Chyła Wiesław

PL-0271-01-3126

Wykaz najlepszych lotników gołębi starych w 2006 r.

LOTNIKI

1. Dobosz Zdzisław

PL-0272-03-1571

13 konk.

5.179,20

LOTNICZKI

1. Indrzejczak Zdzisław

PL-0272-03-2455

14 konk.

5.526,93

ROCZNE LOTNIKI

1. Nowak R - Z

PL-0270-04-13056

10 konk.

3.900,02

ROCZNE LOTNICZKI

1. Michałek Andrzej

PL-0271-04-3011

9 konk.

4.539,44

NAJLEPSZE LOTNIKI W KATEGORIACH

Kat."A" Chyła Wiesław

PL-0271-03-7958

5 konk.

22,20 coeffic.

Kat."B" Chyła Wiesław

PL-0271-03-7890

4 konk.

08,93 coeffic.

Kat."C" Wróbel Ryszard

PL-0270-02-11741

3 konk.

05,78 coeffic.

Kat."D" Zakrzewski Maciej

PL0270-03-4519

341,44 coeffic.

Najlepszy Lotnik dalekodystansowy

Hod. Chyła Wiesław

PL-0271-02-11214

5 konk.

322,61 pkt.

Mistrzostwo Lotów Dalekodystansowych

Mistrz

Chyła Wiesław

23 konk.

1454.37 punkty

Pilsko-Złotowski

I VC Mistrz

Szafran T - J

23 konk.

1398.06 punkty

Chodzież

II VC Mistrz

Stefański Wiesław

22 konk.

1394.53 punkty

Chodzież

Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi młodych
PZHGP Okręg Piła za 2006 r.

Mistrz

Dobosz Zdzisław

15-konk

638.13 coeffic.

Trzcianka

I VC Mistrz

Trznadel Tadeusz

15-konk

928.35 coeffic.

Chodzież

II VC Mistrz

Domek Janusz

15-konk

949.33 coeffic.

Chodzież

Przodownicy

1.

Hebda Kamil

15-konk

1094.85 coeffic.

Chodzież

2.

Szmit Michał

15-konk

1124.5 coeffic.

Chodzież

3.

Manikowski Janusz

15-konk

1268.1 coeffic.

Chodzież

4.

Piętka Zbigniew

15-konk

1403.4 coeffic.

Chodzież

Najlepszy młody lotnik

1. Trznadel Tadeusz

PL-0270-05-13357

3 konk.

52.10 coeffic.

2. Wesołowski Ryszard

PL-0272-05-5057

3 konk.

53,35 coeffic.

 

 

Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi dorosłych PZHGP Oddział Pilsko-Złotowski w 2006 roku

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU
5 z GMP poniżej 800 km
3 z GMP powyżej 800 km

Mistrz

Chyła Wiesław

66 konk.

2599 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

66 konk.

2587 pkt.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

66 konk.

2570 pkt.

Sekcja - 2

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

66 konk.

2549 pkt.

Sekcja - 2

2

Kowalewski L + T

66 konk.

2479 pkt.

Sekcja - 5

3

Szymański Rajmund

66 konk.

2460 pkt.

Sekcja - 2

4

Sołtysiak Zbigniew

64 konk.

2432 pkt.

Sekcja - 1

5

Michałek Ryszard

64 konk.

2351 pkt.

Sekcja - 2

6

Wendland Bogdan

59 konk.

2063 pkt.

Sekcja - 5

7

Pałuczak Piotr

59 konk.

2031 pkt.

Sekcja - 2

8

Tasarz Krzysztof

58 konk.

2008 pkt.

Sekcja - 2

9

Niemyski Tadeusz

58 konk.

1898 pkt.

Sekcja - 2

10

Tomczak J - M

55 konk.

1836 pkt.

Sekcja - 1

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU
7 z GMP poniżej 800 km
5 z GMP powyżej 800 km

Mistrz

Chyła Wiesław

94 konk.

3779 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

94 konk.

3748 pkt.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

94 konk.

3729 pkt.

Sekcja - 2

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

94 konk.

3669 pkt.

Sekcja - 2

2

Michałek Ryszard

93 konk.

3483 pkt.

Sekcja - 2

3

Szymański Rajmund

93 konk.

3430 pkt.

Sekcja - 2

4

Kowalewski L + T

90 konk.

3362 pkt.

Sekcja - 5

5

Sołtysiak Zbigniew

87 konk.

3250 pkt.

Sekcja - 1

6

Wendland Bogdan

84 konk.

2931 pkt.

Sekcja - 5

7

Pałuczak Piotr

83 konk.

2795 pkt.

Sekcja - 2

8

Tomczak J - M

81 konk.

2579 pkt.

Sekcja - 1

9

Tasarz Krzysztof

76 konk.

2577 pkt.

Sekcja - 2

10

Niemyski Tadeusz

75 konk.

2364 pkt.

Sekcja - 2

KATEGORIA A

Mistrz

Stelmach Zbigniew

20 konk.

606,66 pkt.

Sekcja - 2

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

 

738,70 pkt.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Malinowski Andrzej

20 konk.

854,53 pkt.

Sekcja - 1

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

20 konk.

982,76 pkt.

Sekcja - 1

2

Wendland Bogdan

20 konk.

1022,66 pkt.

Sekcja - 5

3

Sołtysiak Zbigniew

20 konk.

1336,03 pkt.

Sekcja - 1

4

Kowalewski L + T

20 konk.

1359,42 pkt.

Sekcja - 5

5

Pałuczak Piotr

20 konk.

1742,77 pkt.

Sekcja - 2

KATEGORIA B

Mistrz

Chyła Wiesław

16 konk.

121,14 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Malinowski Andrzej

16 konk.

324,63 pkt.

Sekcja - 2

II V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

20 konk.

590,90 pkt.

Sekcja - 1

Przodownicy

1

Stelmach Zbigniew

16 konk.

747,49 pkt.

Sekcja - 2

2

Pałuczak Piotr

16 konk.

999,44 pkt.

Sekcja - 2

3

Jagiełka A+Fabiański K

16 konk.

1089,09 pkt.

Sekcja - 1

4

Szymański Rajmund

16 konk.

3430 pkt.

Sekcja - 2

5

Kowalewski L + T

16 konk.

1187,39 pkt.

Sekcja - 5

6

Wendland Bogdan

16 konk.

1328,2 pkt.

Sekcja - 5

7

Budnik Maciej

16 konk.

1718,93 pkt.

Sekcja - 5

8

Plecka Piotr

16 konk.

1811,26 pkt.

Sekcja - 5

KATEGORIA C

Mistrz

Chyła Wiesław

9 konk.

231,50 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Rzywucki Franciszek

9 konk.

441,91 pkt.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

9 konk.

497,93 pkt.

Sekcja - 1

Przodownicy

1

Stelmach Zbigniew

9 konk.

612,47 pkt.

Sekcja - 2

2

Malinowski Andrzej

9 konk.

1053,29 pkt.

Sekcja - 2

3

Sołtysiak Zbigniew

9 konk.

1140,85 pkt.

Sekcja - 1

KATEGORIA - "MARATON"

Mistrz

Chyła Wiesław

6 konk.

158,17 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Malinowski Andrzej

6 konk.

445,79 pkt.

Sekcja - 2

II V-ce Mistrz

Szymański Rajmund

6 konk.

723,87 pkt.

Sekcja - 2

KATEGORIA "SUPER MISTRZOSTWO"

Mistrz

Chyła Wiesław

245 pkt.

30 pkt.regulam.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

162 pkt.

29 pkt.regulam.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Malinowski Andrzej

154 pkt.

28 pkt.regulam.

Sekcja - 2

Przodownicy

1

Stelmach Zbigniew

121 pkt.

27 pkt.regulam.

Sekcja - 2

2

Szymański Rajmund

84 pkt.

26 pkt.regulam.

Sekcja - 2

3

Wendland Bogdan

79 pkt.

25 pkt.regulam.

Sekcja - 5

4

Kowalewski L + T

77 pkt.

24 pkt.regulam.

Sekcja - 5

5

Sołtysiak Zbigniew

72 pkt.

23 pkt.regulam.

Sekcja - 1

6

Pałuczak Piotr

67 pkt.

22 pkt.regulam.

Sekcja - 2

7

Kupczyk Kazimierz

58 pkt.

21 pkt.regulam.

Sekcja - 5

8

Plecka Piotr

58 pkt.

21 pkt.regulam.

Sekcja - 5

9

Szłapak Włodzimierz

42 pkt.

19 pkt.regulam.

Sekcja - 1

10

Rzywucki Franciszek

41 pkt.

18 pkt.regulam.

Sekcja - 1

11

Michałek Ryszard

37 pkt.

17 pkt.regulam.

Sekcja - 2

12

Reinke Jerzy

33 pkt.

16 pkt.regulam.

Sekcja - 1

13

Budnik Maciej

30 pkt.

16 pkt.regulam.

Sekcja - 5

14

Niemyski Tadeusz

27 pkt.

14 pkt.regulam.

Sekcja - 2

15

Tasarz Krzysztof

27 pkt.

14 pkt.regulam.

Sekcja - 2

16

Tomczak J + M

26 pkt.

12 pkt.regulam.

Sekcja - 1

17

Kamiński Kazimierz

24 pkt.

11 pkt.regulam.

Sekcja - 5

18

Czapiewski Jan

20 pkt.

10 pkt.regulam.

Sekcja - 5

19

Jagiełka A+Fabiański K

19 pkt.

9 pkt.regulam.

Sekcja - 1

20

Dwulit Mirosław

16 pkt.

8 pkt.regulam.

Sekcja - 5

21

Pietras Jerzy

13 pkt.

7 pkt.regulam.

Sekcja - 5

22

Chyła Leszek

10 pkt.

6 pkt.regulam.

Sekcja - 5

23

Baliński Zdzisław

8 pkt.

5 pkt.regulam.

Sekcja - 1

24

Biatkowski Jerzy

8 pkt.

5 pkt.regulam.

Sekcja - 5

25

Korczak Marek

6 pkt.

3 pkt.regulam.

Sekcja - 3

26

Niemczyński R + P

1 pkt.

2 pkt.regulam.

Sekcja - 5

KATEGORIA "SUPER MISTRZOSTWO" - po 2 latach

Mistrz

Chyła Wiesław

412 pkt.

60 pkt.regulam.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

336 pkt.

58 pkt.regulam.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

247 pkt.

88 pkt.regulam.

Sekcja - 2

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

213 pkt.

54 pkt.regulam.

Sekcja - 2

2

Szymański Rajmund

135 pkt.

51 pkt.regulam.

Sekcja - 2

3

Sołtysiak Zbigniew

134 pkt.

50 pkt.regulam.

Sekcja - 1

4

Wendland Bogdan

127 pkt.

49 pkt.regulam.

Sekcja - 5

5

Pałuczak Piotr

108 pkt.

44 pkt.regulam.

Sekcja - 2

6

Rzywucki Franciszek

72 pkt.

38 pkt.regulam.

Sekcja - 1

7

Kupczyk Kazimierz

77 pkt.

37 pkt.regulam.

Sekcja - 5

8

Tomczak J + M

70 pkt.

35 pkt.regulam.

Sekcja - 1

9

Kowalewski L + T

84 pkt.

32 pkt.regulam.

Sekcja - 5

10

Budnik Maciej

40 pkt.

26 pkt.regulam.

Sekcja - 5

11

Niemyski Tadeusz

38 pkt.

26 pkt.regulam.

Sekcja - 2

12

Jagiełka A+Fabiański K

30 pkt.

22 pkt.regulam.

Sekcja - 1

13

Plecka Piotr

58 pkt.

21 pkt.regulam.

Sekcja - 5

14

Centkowski Zdzisław

33 pkt.

21 pkt.regulam.

Sekcja - 2

15

Szłapak Włodzimierz

42 pkt.

19 pkt.regulam.

Sekcja - 1

16

Grochowski-Daszkiewicz

30 pkt.

19 pkt.regulam.

Sekcja - 1

17

Cichy Bernard

28 pkt.

18 pkt.regulam.

Sekcja - 2

18

Michałek Ryszard

37 pkt.

17 pkt.regulam.

Sekcja - 2

19

Czapiewski Jan

26 pkt.

17 pkt.regulam.

Sekcja - 5

20

Dwulit Mirosław

23 pkt.

17 pkt.regulam.

Sekcja - 5

21

Czernielewski Edward

19 pkt.

17 pkt.regulam.

Sekcja - 5

22

Reinke Jerzy

33 pkt.

16 pkt.regulam.

Sekcja - 1

23

Cichocki Mieczysław

15 pkt.

15 pkt.regulam.

Sekcja - 5

24

Tasarz Krzysztof

27 pkt.

14 pkt.regulam.

Sekcja - 2

25

Kin Krzysztof

12 pkt.

14 pkt.regulam.

Sekcja - 5

26

Kamiński Kazimierz

24 pkt.

11 pkt.regulam.

Sekcja - 5

27

Sieniawski Krzysztof

8 pkt.

10 pkt.regulam.

Sekcja - 5

28

Pietras Jerzy

13 pkt.

7 pkt.regulam.

Sekcja - 5

29

Chyła Leszek

10 pkt.

6 pkt.regulam.

Sekcja - 5

30

Szymanek Grzegorz

2 pkt.

6 pkt.regulam.

Sekcja - 1

31

Baliński Zdzisław

8 pkt.

5 pkt.regulam.

Sekcja - 1

32

Biatkowski Jerzy

8 pkt.

5 pkt.regulam.

Sekcja - 5

33

Sajchta Bolesław

1 pkt.

5 pkt.regulam.

Sekcja - 5

34

Korczak Marek

6 pkt.

3 pkt.regulam.

Sekcja - 3

35

Niemczyński R + P

1 pkt.

2 pkt.regulam.

Sekcja - 5

Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi młodych
PZHGP Oddział Pilsko-Złotowski za 2006 r

KATEGORIA PUNKTOWA
7 pierwszych z 50 do M.P.

Mistrz

Chyła Wiesław

28 konk.

547 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Szłapak Włodzimierz

26 konk.

410 pkt.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Kupczyk Kazimierz

25 konk.

410 pkt.

Sekcja - 5

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

21 konk.

370 pkt.

Sekcja - 1

2

Plecka Piotr

22 konk.

343 pkt.

Sekcja - 5

3

Rzywucki Franciszek

21 konk.

315 pkt.

Sekcja - 1

4

Reinke Jerzy

20 konk.

302 pkt.

Sekcja - 1

5

Kamiński Kazimierz

20 konk.

291 pkt.

Sekcja - 5

6

Czapiewski Jan

19 konk.

272 pkt.

Sekcja - 5

7

Dwulit Mirosław

18 konk.

258 pkt.

Sekcja - 5

8

Pietras Jerzy

17 konk.

242 pkt.

Sekcja - 5

9

Budnik Maciej

16 konk.

241 pkt.

Sekcja - 5

10

Wendland Bogdan

16 konk.

238 pkt.

Sekcja - 5

KATEGORIA OPEN
10 pierwszych z całości

Mistrz

Chyła Wiesław

40 konk.

794 pkt.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Szłapak Włodzimierz

35 konk.

534 pkt.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Kupczyk Kazimierz

33 konk.

522 pkt.

Sekcja - 5

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

29 konk.

495 pkt.

Sekcja - 1

2

Reinke Jerzy

27 konk.

417 pkt.

Sekcja - 1

3

Chyła Leszek

26 konk.

401 pkt.

Sekcja - 1

4

Plecka Piotr

25 konk.

379 pkt.

Sekcja - 5

5

Czapiewski Jan

23 konk.

322 pkt.

Sekcja - 5

6

Kamiński Kazimierz

23 konk.

320 pkt.

Sekcja - 5

7

Rzywucki Franciszek

21 konk.

315 pkt.

Sekcja - 1

8

Budnik Maciej

21 konk.

310 pkt.

Sekcja - 5

9

Baliński Zdzisław

20 konk.

297 pkt.

Sekcja - 1

10

Wendland Bogdan

20 konk.

296 pkt.

Sekcja - 5

KATEGORIA 'COEFFIC.'
5 gołębi z największą ilością konkursów

Mistrz

Chyła Wiesław

20 konk.

803,55 coeffic.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Szłapak Włodzimierz

18 konk.

1351,43 coeffic.

Sekcja - 1

II V-ce Mistrz

Reinke Jerzy

16 konk.

1359,65 coeffic.

Sekcja - 1

Przodownicy

1

Kupczyk Kazimierzj

16 konk.

1462,81 coeffic.

Sekcja - 5

2

Plecka Piotr

16 konk.

1850,10 coeffic.

Sekcja - 5

3

Dwulit Mirosław

15 konk.

1503,92 coeffic.

Sekcja - 5

4

Kamiński Kazimierz

15 konk.

1525,87 coeffic.

Sekcja - 5

5

Pietras Jerzy

13 konk.

1279,09 coeffic.

Sekcja - 5

6

Michałek Andrzej

13 konk.

1697,24 coeffic.

Sekcja - 1

7

Budnik Maciej

12 konk.

1018,49 coeffic.

Sekcja - 5

8

Czapiewski Jan

12 konk.

1040,94 coeffic.

Sekcja - 5

9

Baliński Zdzisław

11 konk.

1031,70 coeffic.

Sekcja - 1

10

Wendland Bogdan

11 konk.

1108,48 coeffic.

Sekcja - 5

Wyniki współzawodnictwa Mistrzostwa Polski
w lotach gołębi młodych Oddział Pilsko - Złotowski - 2006 r.

Mistrz

Chyła Wiesław

15 konk.

343,12 coeffic.

Sekcja - 1

I V-ce Mistrz

Kupczyk Kazimierz

15 konk.

1339,73 coeffic.

Sekcja - 5

II V-ce Mistrz

Plecka Piotr

15 konk.

1695,44 coeffic.

Sekcja - 5

Najlepszy młody lotnik

LOTNIKI

1) Chyła Wiesław

PL-0271-06-13655

4 konk.

77 pkt.

2) Chyła Wiesław

PL-0271-06-13629

4 konk.

76 pkt.

3) Chyła Wiesław

PL-0271-06-13670

4 konk.

76 pkt.

4) Chyła Wiesław

PL-0271-06-13613

4 konk.

75 pkt.

5) Chyła Wiesław

PL-0271-06-13655

4 konk.

75 pkt.