Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi dorosłych PZHGP OKRĘG PIŁA w 2005 roku

KATEGORIA A

Mistrz

Wróbel Ryszard

20 konk.

143,48 ceof.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

20 konk.

238,39 ceof.

Pilsko-Złotowski

II V-ce Mistrz

Indrzejczak Zdzisław

20 konk.

247,09 ceof.

Trzcianka

Przodownicy

1

Dobosz Zdzisław

20 konk.

266,85 ceof.

Pilsko-Złotowski

2

Zakrzewski Maciej

20 konk.

318,01 ceof.

Chodzież

3

Szafran T-J

20 konk.

321,08 ceof.

Chodzież

4

Michałek Andrzej

20 konk.

369,52 ceof.

Pilsko-Złotowski

5

Józefiak Mieczysław

20 konk.

460,39 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

6

Stelmach Zbigniew

20 konk.

497,65 ceof.

Pilsko-Złotowski

7

Krych Roman

20 konk.

529,61 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

8

Graś Mieczysław

20 konk.

559,21 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

9

Szymański Rajmund

20 konk.

627,45 ceof.

Pilsko-Złotowski

10

Wesołowski Ryszard

20 konk.

629,71 ceof.

Trzcianka

KATEGORIA B

Mistrz

Wróbel Ryszard

16 konk.

93,13 ceof.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

16 konk.

103,78 ceof.

Pilsko-Złotowski

II V-ce Mistrz

Dobosz Zdzisław

16 konk.

213,33 ceof.

Trzcianka

Przodownicy

1

Zakrzewski Maciej

16 konk.

217,17 ceof.

Chodzież

2

Józefiak Mieczysław

16 konk.

284,85 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

3

Indrzejczak Zdzisław

16 konk.

290,69 ceof.

Trzcianka

4

Rezler Czesław

16 konk.

362,71 ceof.

Trzcianka

5

Krych Roman

16 konk.

381,66 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

6

Michalak L-E

16 konk.

399,75 ceof.

Trzcianka

7

Graś Mieczysław

16 konk.

466,00 ceof.

Czarnkowsko-Wieleński

8

Szymański Rajmund

16 konk.

490,36 ceof.

Pilsko-Złotowski

9

Pałuczak Piotr

16 konk.

491,50 ceof.

Pilsko-Złotowski

10

Stelmach Zbigniew

16 konk.

494,13 ceof.

Pilsko-Złotowski

KATEGORIA C

Mistrz

Chyła Wiesław

9 konk.

34,48 ceof.

Pilsko-Złotowski

I V-ce Mistrz

Wróbel Ryszard

9 konk.

39,97 ceof.

Chodzież

II V-ce Mistrz

Zakrzewski Maciej

9 konk.

57,57 ceof.

Chodzież

Przodownicy

1

Szafran T-J

9 konk.

111,67 ceof.

Chodzież

2

Michałek Andrzej

9 konk.

125,10 ceof.

Pilsko-Złotowski

3

Stefański Wiesław

9 konk.

125,19 ceof.

Chodzież

4

Dobosz Zdzisław

9 konk.

169,62 ceof.

Trzcianka

5

Domek Janusz

9 konk.

198,50 ceof.

Chodzież

6

Francuzik Tadeusz

9 konk.

288,43 ceof.

Trzcianka

7

Rzywucki Franciszek

9 konk.

321,73 ceof.

Pilsko-Złotowski

8

Janke Henryk

9 konk.

352,60 ceof.

Chodzież

9

Stelmach Zbigniew

9 konk.

400,10 ceof.

Pilsko-Złotowski

10

Wesołowski Ryszard

9 konk.

401,58 ceof.

Trzcianka

KATEGORIA D

Mistrz

Wróbel Ryszard

 

276,58 ceof.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

 

376,65 ceof.

Pilsko-Złotowski

II V-ce Mistrz

Zakrzewski Maciej

 

592,75 ceof.

Chodzież

Przodownicy

1

Dobosz Zdzisław

 

649,80 ceof.

Trzcianka

2

Indrzejczak Zdzisław

 

1013,14 ceof.

Trzcianka

3

Michałek Andrzej

 

1046,25 ceof.

Pilsko-Złotowski

4

Szafran T-J

 

1097,77 ceof.

Chodzież

5

Stelmach Zbigniew

 

1391,88 ceof.

Pilsko-Złotowski

6

Szymański Rajmund

 

1613,24 ceof.

Pilsko-Złotowski

7

Wesołowski Ryszard

 

1796,82 ceof.

Trzcianka

8

Janke Henryk

 

2425,04 ceof.

Chodzież

9

Trznadel Tadeusz

 

2770,74 ceof.

Chodzież

10

Hoffmann-Jankowski

 

2895,34 ceof.

Chodzież

KATEGORIA G M P

Mistrz

Wróbel Ryszard

28 konk.

1074,18 pkt.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Zakrzewski Maciej

28 konk.

1064,96 pkt.

Chodzież

II V-ce Mistrz

Szafran T-J

28 konk.

1062,26 pkt.

Chodzież

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

28 konk.

1051,90 pkt.

Pilsko-Złotowski

2

Stefański Wiesław

28 konk.

1050,06 pkt.

Chodzież

3

Dobosz Zdzisław

28 konk.

1049,24 pkt.

Trzcianka

4

Chyła Wiesław

28 konk.

1039,76 pkt.

Pilsko-Złotowski

5

Janke Henryk

28 konk.

1035,67 pkt.

Chodzież

6

Indrzejczak Zdzisław

28 konk.

1032,36 pkt.

Trzcianka

7

Stelmach Zbigniew

28 konk.

1025,28 pkt.

Pilsko-Złotowski

8

Hoffmann-Jankowski

28 konk.

1024,91 pkt.

Chodzież

9

Wesołowski Ryszard

28 konk.

1024,13 pkt.

Trzcianka

10

Szymański Rajmund

28 konk.

1017,17 pkt.

Pilsko-Złotowski

KATEGORIA SUPER LIGA

Mistrz

Zakrzewski Maciej

 

292,17 ceof.

Chodzież

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

 

349,89 ceof.

Pilsko-Złotowski

II V-ce Mistrz

Wróbel Ryszard

 

362,07 ceof.

Chodzież

Przodownicy

1

Michałek Andrzej

 

403,33 ceof.

Pilsko-Złotowski

2

Szafran T-J

 

524,43 ceof.

Chodzież

3

Stefański Wiesław

 

1024,16 ceof.

Chodzież

4

Trznadel Tadeusz

 

1130,01 ceof.

Chodzież

5

Maślanka Stanisław

 

1227,36 ceof.

Chodzież

6

Janke Henryk

 

1287,75 ceof.

Chodzież

7

Świerczyński A-M

 

1473,71 ceof.

Chodzież

8

Sołtysiak Zbigniew

 

1687,71 ceof.

Pilsko-Złotowski

9

Żuchowski Jarosław

 

1870,21 ceof.

Chodzież

10

Nowak R-Z

 

1892,95 ceof.

Chodzież

KATEGORIA MARATON

1

Chyła Wiesław

6 konk.

129,59 ceof.

2

Szczap Konstanty

6 konk.

215,57 ceof.

LOT - PARYŻ 23.07.2005 r.

1

Grzybowski Mieczysław

PL-0264-99-10427

2

Gluczkowski Ryszard

PL-0272-02-10233

3

Rezler Czesław

PL-0272-01-16560

4

Plecka Piotr

PL-0270-02-11389

LOT - OSTENDA - WEST 30.07.2005 r.

1

Szczap Konstanty

PL-0271-03-6287

2

Stochaj Andrzej

PL-0272-02-6409

3

Stefański Wiesław

PL-0270-02-10454

4

Chyła Wiesław

PL-0271-01-3126

Wykaz najlepszych lotników gołebi starych w 2005 roku

LOTNIKI

1) Dobosz Zdzisław

PL-0272-03-1571

13 konkursów

5.179,20

LOTNICZKI

1) Indrzejczak Zdzisław

PL-0272-03-2455

14 konkursów

5.526,93

ROCZNE LOTNIKI

1) Nowak R-Z

PL-0270-04-13056

10 konkursów

3.900,02

ROCZNE LOTNICZKI

1) Michałek Andrzej

PL-0271-04-3011

9 konkursów

4.539,44

NAJLEPSZE LOTNIKI W KATEGORIACH

Kat. A Chyła Wiesław

PL-0271-03-7958

5 konkursów

22,20 ceof.

Kat. B Chyła Wiesław

PL-0271-03-7890

4 konkursy

08,93 ceof.

Kat. C Wróbel Ryszard

PL-0270-02-11741

3 konkursy

05,78 ceof.

Kat. D Zakrzewski Maciej

PL-0270-03-4519

 

341,44 ceof.

NAJLEPSZY LOTNIK DALEKODYSTANSOWY

Chyła Wiesław

PL-0271-02-11214

5 konkursów

322,61 pkt.

MISTRZOSTWO LOTÓW DALEKODYSTANSOWYCH

Mistrz

Chyła Wiesław

23 konk.

1454,37 pkt.

Pilsko-Złotowski

I V-ce Mistrz

Szafran T-J

23 konk.

1398,06 pkt.

Chodzież

II V-ce Mistrz

Stefański Wiesław

22 konk.

1394,53 pkt.

Chodzież

Wyniki współzawodnictwa w lotach gołębi dorosłych PZHGP OKRĘG PIŁA w 2005 roku

KATEGORIA A

Mistrz

Chyła Wiesław

20 konk.

174,16 ceof.

I V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

20 konk.

294,90 ceof.

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

20 konk.

497,65 ceof.

Przodownicy

1

Szymański Rajmund

20 konk.

627,45 ceof.

2

Malinowski Andrzej

20 konk.

863,70 ceof.

3

Sieniawski Krzysztof

20 konk.

873,77 ceof.

4

Centkowski Zdzisław

20 konk.

922,11 ceof.

5

Wendland Bogdan

20 konk.

1.155,09 ceof.

6

Sołtysiak Zbigniew

20 konk.

1.307,49 ceof.

7

Cichy Bernard

20 konk.

1.317,34 ceof.

8

Rzywucki Franciszek

20 konk.

1.408,83 ceof.

KATEGORIA B

Mistrz

Chyła Wiesław

16 konk.

103,78 ceof.

I V-ce Mistrz

Malinowski Andrzej

16 konk.

365,90 ceof.

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

16 konk.

457,91 ceof.

Przodownicy

1

Pałuczak Piotr

16 konk.

458,78 ceof.

2

Szymański Rajmund

16 konk.

490,38 ceof.

3

Michałek Andrzej

16 konk.

551,63 ceof.

4

Kowalewscy L-T

16 konk.

813,48 ceof.

5

Jagiełka A.-Fabjański A.

16 konk.

868,76 ceof.

6

Niemyski Tadeusz

16 konk.

1.001,00 ceof.

7

Sołtysiak Zbigniew

16 konk.

1.004,70 ceof.

8

Wendland Bogdan

16 konk.

1.262,07 ceof.

9

Szymanek Grzegorzk

16 konk.

1.450,25 ceof.

KATEGORIA C

Mistrz

Chyła Wiesław

9 konk.

34,48 ceof.

I V-ce Mistrz

Michałek Andrzej

9 konk.

125,10 ceof.

II V-ce Mistrz

Rzywucki Franciszek

9 konk.

321,73 ceof.

Przodownicy

1

Stelmach Zbigniew

9 konk.

400.10 ceof.

2

Cichy Bernard

9 konk.

429,93 ceof.

3

Centkowski Zdzisław

9 konk.

467,33 ceof.

4

Malinowski Andrzej

9 konk.

476,47 ceof.

5

Szymański Rajmund

9 konk.

495,41 ceof.

6

Pałuczak Piotr

9 konk.

797,35 ceof.

7

Budnik Maciej

9 konk.

940,44 ceof.

KATEGORIA PUNKTOWA

Mistrz

Michałek Andrzej

70 konk.

2.994 pkt.

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

70 konk.

2.990 pkt.

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

70 konk.

2.952 pkt.

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

70 konk.

2.934 pkt.

2

Szymański Rajmund

70 konk.

2.919 pkt.

3

Sołtysiak Zbigniew

70 konk.

2.845 pkt.

4

Centkowski Zdzisław

69 konk.

2.837 pkt.

5

Pałuczak Piotr

67 konk.

2.729 pkt.

6

Cichy Bernard

65 konk.

2.713 pkt.

7

Wendland Bogdan

68 konk.

2.680 pkt.

8

Budnik Maciej

67 konk.

2.646 pkt.

9

Jagiełka A. - Fabjański K.

66 konk.

2.561 pkt.

10

Niemyski Tadeusz

66 konk.

2.552 pkt.

KATEGORIA OPEN
7 gołębi pierwszych z całości

Mistrz

Michałek Andrzej

98 konk.

4.191 pkt.

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

98 konk.

4.190 pkt.

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

98 konk.

4.125 pkt.

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

98 konk.

4.072 pkt.

2

Pałuczak Piotr

98 konk.

4.066 pkt.

3

Szymański Rajmund

98 konk.

4.050 pkt.

4

Centkowski Zdzisław

93 konk.

3.743 pkt.

5

Sołtysiak Zbigniew

94 konk.

3.688 pkt.

6

Niemyski Tadeusz

92 konk.

3.529 pkt.

7

Wendland Bogdan

89 konk.

3.465 pkt.

8

Jagiełka A. - Fabjański K.

90 konk.

3.461 pkt.

9

Cichy Bernard

84 konk.

3.417 pkt.

10

Budnik Maciej

81 konk.

3.053 pkt.

KATEGORIA G M P

Mistrz

Michałek Andrzej

28 konk.

1.051,90 pkt.

I V-ce Mistrz

Chyła Wiesław

28 konk.

1.039,76 pkt.

II V-ce Mistrz

Stelmach Zbigniew

28 konk.

1.025,28 pkt.

Przodownicy

1

Malinowski Andrzej

28 konk.

1.023,68 pkt.

2

Szymański Rajmund

28 konk.

1.017,17 pkt.

3

Cichy Bernard

28 konk.

987,79 pkt.

KATEGORIA MARATON

1

Chyła Wiesław

6 konk.

129,59 ceof.

2

Szczap Konstanty

6 konk.

215,57 ceof.

LOT - PARYŻ 23.07.2005 r.

1

Plecka Piotr

PL-0270-02-11389

odległość 1.124,950

2

Budnik Maciej

PL-0271-02-2050

odległość 1.126,930

LOT - OSTENDA - WEST 30.07.2005 r.

1

Szczap Konstanty

PL-0271-03-6287

odległość 970,320

2

Chyła Wiesław

PL-0271-01-3126

odległość 972,590

3

Szczap Konstanty

PL-0271-02-8838

odległość 970,320

Wykaz najlepszych lotników gołebi starych w 2005 roku

LOTNIKI

1) Chyła Wiesław

PL-0271-03-7958

11 konk.

260,44 ceof.

2) Chyła Wiesław

PL-0271-03-7971

11 konk.

559,40 ceof.

3) Pałuczak Piotr

PL-0390-01-2287

11 konk.

960,21 ceof.

4) Budnik Maciej

PL-0271-02-1311

11 konk.

1.049,57 ceof.

5) Malinowski Andrzej

PL-0390-01-4057

11 konk.

1.065,55 ceof.

LOTNICZKI

1) Michałek Andrzej

PL-0271-02-9956

12 konk.

605,37 ceof.

2) Pałuczak Piotr

PL-0390-02-2503

12 konk.

733,33 ceof.

3) Stelmach Zbigniew

PL-0390-02-3308

12 konk.

923,25 ceof.

4) Michałek Andrzej

PL-0271-03-6397

11 konk.

264,75 ceof.

5) Malinowski Andrzej

PL-0390-02-3863

11 konk.

581,90 ceof.

ROCZNE LOTNIKI

1) Chyła Wiesław

PL-0271-04-2166

8 konk.

340,25 ceof.

2) Centkowski Zdzisław

PL-0390-04-934

8 konk.

350,24 ceof.

3) Chyła Wiesław

PL-0271-04-2208

7 konk.

337,94 ceof.

4) Centkowski Zdzisław

PL-0271-04-910

7 konk.

385,61 ceof.

5) Chyła Wiesław

PL-0271-04-2182

7 konk.

496,68 ceof.

ROCZNE LOTNICZKI

1) Chyła Wiesław

PL-0271-04-2025

9 konk.

320,19 ceof.

2) Michałek Andrzej

PL-0271-04-3058

9 konk.

360,87 ceof.

3) Michałek Andrzej

PL-0271-04-3011

9 konk.

514,30 ceof.

4) Michałek Andrzej

PL-0271-04-3010

9 konk.

597,18 ceof.

5) Niemyski Tadeusz

PL-0271-04-186

9 konk.

1041,81 ceof.

NAJLEPSZE LOTNIKI W KATEGORIACH

Kat.A Chyła Wiesław

PL-0271-03-7958

5 konk.

22,20 ceof.

Kat.A Chyła Wiesław

PL-0271-03-7834

5 konk.

24,88 ceof.

Kat.A Michałek Andrzej

PL-0271-03-6397

5 konk.

43,40 ceof.

Kat.B Chyła Wiesław

PL-0271-03-7890

4 konk.

08,93 ceof.

Kat.B Pałuczak Piotr

PL-0390-02-2503

4 konk.

18,21 ceof.

Kat.B Chyła Wiesław

PL-0271-03-7862

4 konk.

25,58 ceof.

Kat.C Chyła Wiesław

PL-0271-03-7958

3 konk.

09,68 ceof.

Kat.C Chyła Wiesław

PL-0271-03-12750

3 konk.

10,48 ceof.

Kat.C Chyła Wiesław

PL-0271-02-11214

3 konk.

14,32 ceof.

Wykaz 3 najlepszych gołębi z 14 lotów gołębi starych

1/.Płoty

30.04.05.

PL-0271-02-9956

Michałek Andrzej

2/.Płoty

30.04.05.

PL-0271-04-3010

Michałek Andrzej

3/.Płoty

30.04.05.

PL-0144-01-5158

Michałek Andrzej

1/.Kamień Pom.

07.05.05.

PL-0390-02-3863

Malinowski Andrzej

2/.Kamień Pom.

07.05.05.

PL-0390-02-3886

Centkowski Zdzisław

3/.Kamień Pom.

07.05.05.

PL-0390-04-2259

Malinowski Andrzej

1/.Ludwigslust I

14.05.05.

PL-0271-03-7890

Chyła Wiesław

2/.Ludwigslust I

14.05.05.

PL-0271-03-6367

Michałek Andrzej

3/.Ludwigslust I

14.05.05.

PL-0271-04-3058

Michałek Andrzej

1/.Ludwigslust II

21.05.05.

PL-0271-04-3544

Plecka Piotr

2/.Ludwigslust II

21.05.05.

PL-0390-04-910

Centkowski Zdzisław

3/.Ludwigslust II

21.05.05.

PL-0271-03-6125

Sołtysiak Zbigniew

1/.Ludwigslust III

28.05.05.

PL-0271-03-5030

Niemyski Tadeusz

2/.Ludwigslust III

28.05.05.

PL-0390-02-3863

Malinowski Andrzej

3/.Ludwigslust III

28.05.05.

PL-0271-00-4004

Chyła Wiesław

1/.Achim I

04.06.05.

PL-0390-04-910

Centkowski Zdzisław

2/.Achim I

04.06.05.

PL-0271-02-11214

Chyła Wiesław

3/.Achim I

04.06.05.

PL-0390-03-230

Stelmach Zbigniew

1/.Ludwigslust IV

11.06.05.

PL-0390-03-482

Centkowski Zdzisław

2/.Ludwigslust IV

11.06.05.

PL-0390-02-4465

Borysiuk Sylwester

3/.Ludwigslust IV

11.06.05.

PL-0271-03-9126

Sieniawski Krzysztof

1/.Gronau I

18.06.05.

PL-0271-04-3011

Michałek Andrzej

2/.Gronau I

18.06.05.

PL-0271-03-12750

Chyła Wiesław

3/.Gronau I

18.06.05.

PL-0390-04-6507

Michałek Andrzej

1/.Ludwigslust IV

25.06.05.

DV-08620-02-402

Centkowski Zdzisław

2/.Ludwigslust IV

25.06.05.

PL-0390-02-2503

Pałuczak Piotr

3/.Ludwigslust IV

25.06.05.

PL-0390-04-2259

Malinowski Andrzej

1/.Gronau II

02.07.05.

PL-0271-04-2208

Chyła Wiesław

2/.Gronau II

02.07.05.

PL-0271-03-12750

Chyła Wiesław

3/.Gronau II

02.07.05.

PL-0271-03-7958

Chyła Wiesław

1/.Ludwigslust VI

09.07.05

PL-0271-03-7958

Chyła Wiesław

2/.Ludwigslust VI

09.07.05

PL-0271-04-2208

Chyła Wiesław

3/.Ludwigslust VI

09.07.05

PL-0271-04-2022

Chyła Wiesław

1/.Gronau III

16.07.05.

PL-0271-03-7958

Chyła Wiesław

2/.Gronau III

16.07.05.

PL-0271-02-11214

Chyła Wiesław

3/.Gronau III

16.07.05.

PL-0390-99-4490

Cichy Bernard

1/.Ludwigslust VII

23.07.05.

PL-0271-03-7890

Chyła Wiesław

2/.Ludwigslust VII

23.07.05.

PL-0271-03-7834

Chyła Wiesław

3/.Ludwigslust VII

23.07.05.

PL-0271-03-7911

Chyła Wiesław

1/.Achim II

30.07.05.

PL-0271-03-6119

Sołtysiak Zbigniew

2/.Achim II

30.07.05.

PL-0390-00-827

Malinowski Andrzej

3/.Achim II

30.07.05.

PL-0390-99-4490

Cichy Bernard