PZHGP OKRĘG PIŁA, rok 2010.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>OSTENDA z dnia 02.07.10                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:14:00 N 02:54:00 E.             
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 14,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  973.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   48                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  265                            
      5.Ilość konkursów.......................:   53                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   758.50                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   463.15                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,16,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,09,28                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 godz. 44 min. 53 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe 100.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>3 PIERWSZE Z TYPOWANEJ 5 [2]                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         ODDZIAŁ         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 270| CHODZIEŻ                |    5   |   25   |    6  |24.00|      
          | 271| PILSKO-ZŁOTOWSKI        |   36   |  190   |   41  |21.58|      
          | 272| TRZCIANKA               |    1   |   20   |    0  | 0.00|      
          | 425| CZARNKOWSKO-WIELEŃSKI   |    5   |   25   |    4  |16.00|      
          | 443| WĄGROWIECKO-ROGOZIŃSKI  |    1   |    5   |    2  |40.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   48   |  265   |   53  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Maria Skotarek                                                            
      67 213-70-02                                                              
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                              <\C>                                                                                              
                                            PZHGP OKRĘG PIŁA, rok 2010.                                                                                         
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
                                          z lotu OSTENDA, w dniu 02.07.10                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |OD|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   C      M  |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 CHYŁA LESZEK                  271 PL-0271-07-6763   GT 17,16,07   758.50   3.77   3-  1-  1  967.936 100.000 65.00/90.00                                 
     2 TASARZ KRZYSZTOF              271 PL-0271-05-4669   GT 18,40,57 18:22:54   7.55   5-  3-  3  987.278  99.620 64.75/89.65                                 
     3 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-08-9073      18,20,04 18:27:02  11.32  14-  6-  3  968.517  99.230                                             
     4 ŁAPACZ DIONIZY                271 PL-0271-03-9923  DGT 19,00,50 19:00:41  15.09   5-  1-  1  973.852  98.850 64.25/88.96                                 
     5 BILSKI RYSZ. TADEUSZ          425 PL-0425-05-  4820 G  18,28,09 19:30:52  18.87  11-  4-  2  926.705  98.460 64.00/88.62                                 
     6 MICHAŁEK RYSZARD              271 PL-0390-05-4493   GT 19,55,49 19:33:00  22.64   7-  2-  2  990.855  98.080 63.75/88.27                                 
     7 NOWAK ANTONI                  270 PL0270 05- 2204   GT 20,20,12 20:11:44  26.42   5-  2-  2  980.087  97.690 63.50/87.92                                 
     8 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-05-2529   GT 20,46,31 20:53:29  30.19   2  <  15>  968.517  97.310 63.25/87.58                                 
     9 KUTKOWSKI LESZEK              271 PL-0271-07-14476 DGT 21,00,51 21:04:53  33.96   5-  2-  2  970.718  96.920 63.00/87.23                                 
    10 BILSKI RYSZ. TADEUSZ          425 PL-0425-05-  4851 G  21,00,04 22:02:47  37.74   2  <  40>  926.705  96.540 62.75/86.88                                 
    11 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-05-5657  DGT  4,46,48  4:29:18  41.51  10-  4-  2  986.863  96.150 62.50/86.54                                 
    12 TASARZ KRZYSZTOF              271 PL-0271-05-4635   GT  5,41,35  5:23:32  45.28   2  <  48>  987.278  95.770 62.25/86.19                                 
    13 KLIMEK WALDEMAR               271 PL-0390-04-1110  DGT  6,05,27  5:41:11  49.06   5-  2-  2  991.940  95.380 62.00/85.85                                 
    14 PAŁUCZAK PIOTR                271 PL-0390-04-3404    T  6,13,41  5:48:33  52.83   5-  1-  1  992.584  95.000                                             
    15 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-05-2576   GT  5,59,43  6:06:41  56.60   3  <  23>  968.517  94.620 61.50/85.15                                 
    16 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-07-1081   GT  6,24,52  6:07:22  60.38   2  <  20>  986.863  94.230 61.25/84.81                                 
    17 LISIEWICZ SŁAWOMIR            270 PL0270 05- 3214    T  7,47,03  7:42:56  64.15   5-  1-  1  976.829  93.850                                             
    18 KOWALSKI W & D                443 PL-0270-07-9816   GT  7,56,21  7:46:01  67.92   5-  2-  2  981.494  93.460 60.75/84.12                                 
    19 WENDLAND B. - WERNER B.       271 PL-0271-07-51     G   8,12,25  8:20:23  71.70   5-  3-  0  967.770   0.000 60.50/83.77                                 
    20 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-06-4650  DG   8,42,47  8:25:17  75.47   3  <  26>  986.863  92.690 60.25/83.42                                 
    21 RUTKOWSKI HENRYK              271 PL-0271-07-1486   G   8,51,55  8:34:13  79.25  10-  4-  1  987.023  92.310 60.00/83.08                                 
    22 RUTKOWSKI HENRYK              271 PL-0271-08-6954   G   9,01,51  8:44:08  83.02   2  <  30>  987.023  91.920 59.75/82.73                                 
    23 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-06-11475  G   8,47,34  8:54:32  86.79   4  <  36>  968.517  91.540 59.50/82.38                                 
    24 MICHAŁEK RYSZARD              271 PL-0271-06-2335    T  9,17,38  8:54:49  90.57   2          990.855  91.150                                             
    25 SZYMAŃSKI JAROSŁAW            271 PL-0271-05-6319   G   9,16,52  8:57:31  94.34  10-  1-  0  988.259  90.770 59.00/81.69                                 
    26 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-06-4554   G   9,37,48  9:20:18  98.11   4          986.863  90.380 58.75/81.35                                 
    27 WENDLAND B. - WERNER B.       271 PL-0271-05-9404  DG   9,27,29  9:35:26 101.89   2  <  37>  967.770   0.000 58.50/81.00                                 
    28 STELMACH ZBIGNIEW             271 PL-0271-06-4056  DGT 10,00,37  9:37:47 105.66   8-  3-  3  990.869  89.620 58.25/80.65                                 
    29 PELA ANDRZEJ                  271 PL-0271-04-6904  DGT  9,30,43  9:38:52 109.43   5-  1-  1  967.627  89.230 58.00/80.31                                 
    30 RUTKOWSKI HENRYK              271 PL-0271-08-6917   GT 10,16,32  9:58:49 113.21   3  <  35>  987.023  88.850 57.75/79.96                                 
    31 SZYMAŃSKI RAJMUND             271 PL-0390-05-2437   GT 10,46,57 10:20:57 116.98   5-  1-  1  993.243  88.460 57.50/79.62                                 
    32 KOWALSKI MIROSŁ.+ROB.         271 PL-0271-04-261   DGT 10,36,37 10:26:34 120.75   6-  1-  1  981.285  88.080 57.25/79.27                                 
    33 SCHMIDT EDWARD                271 PL-0390-05-3725  DGT 11,03,27 10:40:51 124.53   3-  1-  1  990.691  87.690 57.00/78.92                                 
    34 CZESZEJKO JAN                 271 PL-0390-04-2115  DGT 11,06,21 10:42:29 128.30   5-  1-  1  991.642  87.310 56.75/78.58                                 
    35 RUTKOWSKI HENRYK              271 PL-0271-05-4046   G  11,10,00 10:52:17 132.08   4          987.023  86.920 56.50/78.23                                 
    36 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-06-13656  GT 11,00,48 11:07:46 135.85   5  <  52>  968.517  86.540 56.25/77.88                                 
    37 WENDLAND B. - WERNER B.       271 PL-0271-07-90    DG  11,08,27 11:16:25 139.62   3          967.770   0.000 56.00/77.54                                 
    38 BORYSIUK SYLWESTER            271 PL-0271-07-316    GT 11,40,43 11:19:36 143.40   3-  1-  1  989.578  85.770 55.75/77.19                                 
    39 TRZNADEL TADEUSZ              270 PL0270 07- 3429    T 11,32,08 11:26:07 147.17   5-  1-  1  978.252  85.380                                             
    40 BILSKI RYSZ. TADEUSZ          425 PL-0425-07-  8011 GT 10,24,55 11:27:38 150.94   3  <  43>  926.705  85.000 55.25/76.50                                 
    41 PRANKE ANDRZEJ                271 PL-0271-06-920    GT 11,52,16 11:28:22 154.72   5-  1-  1  991.666  84.620 55.00/76.15                                 
    42 PIĘTKA ZBIGNIEW               270 PL0270 06-14459    T 11,49,39 11:34:47 158.49   5-  2-  2  984.896  84.230                                             
    43 BILSKI RYSZ. TADEUSZ          425 PL-0425-06-  1839 GT 10,35,17 11:37:59 162.26   4          926.705  83.850 54.50/75.46                                 
    44 STELMACH ZBIGNIEW             271 PL-0390-02-3308   GT 12,03,03 11:40:13 166.04   2  <  51>  990.869  83.460 54.25/75.12                                 
    45 PIĘTKA ZBIGNIEW               270 PL0270 07- 4852   GT 12,00,39 11:45:47 169.81   2          984.896  83.080 54.00/74.77                                 
    46 KOWALSKI MIECZYSŁAW           271 PL-0271-07-15136  G  12,33,00 12:15:03 173.58   6-  1-  0  987.203  82.690 53.75/74.42                                 
    47 KOWALSKI W & D                443 PL-0282-04-22685  GT 12,29,08 12:18:47 177.36   2          981.494  82.310 53.50/74.08                                 
    48 TASARZ KRZYSZTOF              271 PL-0271-08-15251  GT 12,39,56 12:21:53 181.13   3          987.278  81.920 53.25/73.73                                 
    49 KLIMEK WALDEMAR               271 PL-0390-04-1148  DGT 13,00,27 12:36:11 184.91   2          991.940  81.540 53.00/73.38                                 
    50 KUTKOWSKI LESZEK              271 PL-0327-08-6731  DGT 12,32,38 12:36:40 188.68   2          970.718  81.150 52.75/73.04                                 
    51 STELMACH ZBIGNIEW             271 PL-0390-04-1520   GT 13,08,43 12:45:53 192.45   3          990.869  80.770 52.50/72.69                                 
    52 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-04-2044   GT 12,44,20 12:51:17 196.23   6          968.517  80.380 52.25/72.35                                 
    53 NOWAK ANTONI                  270 PL0270 07- 3306   GT 13,09,28 13:01:01 200.00   2          980.087  80.000 52.00/72.00                                 
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                        
    54 CIECIELĄG JAROSŁAW            271 PL-0271-08-6404   GT 13,16,47 13:08:19   0.00   8-  0-  0  980.092   0.000                                             
    55 STELMACH ZBIGNIEW             271 PL-0390-05-2547   GT 13,39,45 13:16:55   0.00   4          990.869   0.000                                             
    56 CHYŁA WIESŁAW                 271 PL-0271-06-13694  G  13,24,43 13:31:41   0.00   7          968.517   0.000                                             
    57 KUTKOWSKI LESZEK              271 PL-0327-07-12252  GT 13,34,24 13:38:26   0.00   3          970.718   0.000                                             
    58 MICHAŁEK RYSZARD              271 PL-0271-06-15887  GT 14,04,45 13:41:56   0.00   3          990.855   0.000                                             
    59 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-07-1142      14,00,37 13:43:07   0.00   5          986.863   0.000                                             
    60 PIĘTKA ZBIGNIEW               270 PL0270 04- 8606   GT 14,08,53 13:54:01   0.00   3          984.896   0.000                                             
    61 HINZ EDWARD                   271 PL-0271-06-8012    T 13,53,15 13:58:25   0.00   3-  0-  0  969.859   0.000                                             
    62 RUTKOWSKI HENRYK              271 PL-0271-07-1450   G  14,37,06 14:19:23   0.00   5          987.023   0.000                                             
    63 KOWALSKI MIROSŁ.+ROB.         271 PL-0271-03-5800  DGT 14,34,12 14:24:08   0.00   2          981.285   0.000                                             
    64 KOWALEWSCY L + T              271 PL-0271-07-6936  DGT 14,17,43 14:24:40   0.00   5-  0-  0  968.531   0.000                                             
    65 WENDLAND B. - WERNER B.       271 PL-0271-03-9219   G  14,17,30 14:25:28   0.00   4          967.770   0.000                                             
    66 STELMACH ZBIGNIEW             271 PL-074 -08-9395   G  14,48,43 14:25:53   0.00   5          990.869   0.000                                             
    67 SZYMAŃSKI JAROSŁAW            271 PL-0271-06-4972   GT 15,09,01 14:49:40   0.00   2          988.259   0.000                                             
    68 CZESZEJKO JAN                 271 PL-0390-05-2755  DGT 15,42,37 15:18:45   0.00   2          991.642   0.000                                             
    69 RUTKOWSKI HENRYK              271 PL-0271-08-6910  DG  15,45,45 15:28:02   0.00   6          987.023   0.000                                             
    70 SZYMAŃSKI JAROSŁAW            271 PL-0271-07-4555  DGT 15,49,08 15:29:46   0.00   3          988.259   0.000                                             
    71 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-08-7112   G  16,22,52 16:05:22   0.00   6          986.863   0.000                                             
    72 LISIEWICZ SŁAWOMIR            270 PL0270 07-14601    T 16,29,15 16:25:08   0.00   2          976.829   0.000                                             
    73 ŁAPACZ DIONIZY                271 PL-0271-02-1962  DGT 16,45,26 16:45:17   0.00   2          973.852   0.000                                             
    74 KOWALSKI W & D                443 PL-0270-05-9545   GT 17,02,02 16:51:41   0.00   3          981.494   0.000                                             
    75 PAŁACHA BOLESŁAW              271 PL-0285-07-7626  DGT 17,12,48 16:53:29   0.00   6-  0-  0  988.230   0.000                                             
    76 PASTEWSKI MIROSŁ.+DAM.        271 PL-0271-06-6337  DGT 16,59,40 16:54:09   0.00   3-  0-  0  977.877   0.000                                             
    77 ŚWIĄDER JAN+ ZBIGNIEW         271 PL-0271-06-4584   G  17,39,41 17:22:11   0.00   7          986.863   0.000                                             
    78 NOWAK ANTONI                  270 PL0270 02- 3081   GT 17,35,38 17:27:10   0.00   3          980.087   0.000                                             
    79 HINZ EDWARD                   271 PL-0271-04-5807    T 17,36,04 17:41:14   0.00   2          969.859   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP OKRĘG PIŁA, rok 2010.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 02.07.10 OSTENDA                                  
            3 PIERWSZE Z TYPOWANEJ 5 [2]                                        
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |ODD|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHYŁA           WIESŁAW       271    14    3     6   278.47     
              2 TASARZ          KRZYSZTOF     271     5    3     3   277.31     
              3 STELMACH        ZBIGNIEW      271     8    3     3   253.85     
              4 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW 271    10    2     4   190.38     
              5 MICHAŁEK        RYSZARD       271     7    2     2   189.23     
              6 KUTKOWSKI       LESZEK        271     5    2     2   178.07     
              7 NOWAK           ANTONI        270     5    2     2   177.69     
              8 KLIMEK          WALDEMAR      271     5    2     2   176.92     
              9 KOWALSKI        W & D         443     5    2     2   175.77     
             10 BILSKI          RYSZ. TADEUSZ 425    11    2     4   168.85     
             11 PIĘTKA          ZBIGNIEW      270     5    2     2   167.31     
             12 CHYŁA           LESZEK        271     3    1     1   100.00     
             13 ŁAPACZ          DIONIZY       271     5    1     1    98.85     
             14 PAŁUCZAK        PIOTR         271     5    1     1    95.00     
             15 LISIEWICZ       SŁAWOMIR      270     5    1     1    93.85     
             16 PELA            ANDRZEJ       271     5    1     1    89.23     
             17 RUTKOWSKI       HENRYK        271    10    1     4    88.85     
             18 SZYMAŃSKI       RAJMUND       271     5    1     1    88.46     
             19 KOWALSKI        MIROSŁ.+ROB.  271     6    1     1    88.08     
             20 SCHMIDT         EDWARD        271     3    1     1    87.69     
             21 CZESZEJKO       JAN           271     5    1     1    87.31     
             22 BORYSIUK        SYLWESTER     271     3    1     1    85.77     
             23 TRZNADEL        TADEUSZ       270     5    1     1    85.38     
             24 PRANKE          ANDRZEJ       271     5    1     1    84.62     
             25 WENDLAND B. -   WERNER B.     271     5    0     3     0.00     
             26 KOWALSKI        MIECZYSŁAW    271     6    0     1     0.00     
             27 LEPCZYK         ANDRZEJ       425     4    0     0     0.00     
             28 HINZ            EDWARD        271     3    0     0     0.00     
             29 SZCZAP          KONSTANTY     271     5    0     0     0.00     
             30 MALINOWSKI      ANDRZEJ       271     3    0     0     0.00     
             31 SKOTAREK        LUDWIK        271     3    0     0     0.00     
             32 SZŁAPAK         WŁODZIMIERZ   271     3    0     0     0.00     
             33 PASTEWSKI       MIROSŁ.+DAM.  271     3    0     0     0.00     
             34 KOWALEWSCY      L + T         271     5    0     0     0.00     
             35 KOZLOWSKI       & JANIK       272    20    0     0     0.00     
             36 SOŁTYSIAK       ZBIGNIEW      271     5    0     0     0.00     
             37 SZYMAŃSKI       JAROSŁAW      271    10    0     1     0.00     
             38 ROSPŁOCH JANUSZ MARIUSZ       271     3    0     0     0.00     
             39 NIEMYSKI        TADEUSZ       271     3    0     0     0.00     
             40 CIECIELĄG       JAROSŁAW      271     8    0     0     0.00     
             41 WINIECKI        MATEUSZ       271     2    0     0     0.00     
             42 WITULSKI        TOMASZ        425     4    0     0     0.00     
             43 WRZESZCZ        JANUSZ        270     5    0     0     0.00     
             44 PAŁACHA         BOLESŁAW      271     6    0     0     0.00     
             45 DERA            GRZEGORZ      271     2    0     0     0.00     
             46 BARTOL          KAZIMIERZ     271     6    0     0     0.00     
             47 WYSOCZAŃ-MATKOW J. - M.       425     3    0     0     0.00     
             48 MATKOWSKI       ANDRZEJ       425     3    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                         PZHGP OKRĘG PIŁA, rok 2010.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
   1 CHYŁA           WIESŁAW       271  3  3    6    530.01                     
   2 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW 271  3  3    6    515.48                     
   3 TASARZ          KRZYSZTOF     271  3  3    6    508.52                     
   4 WENDLAND B. -   WERNER B.     271  3  3    6    507.33                     
   5 BILSKI          RYSZ. TADEUSZ 425  3  3    6    496.33                     
   6 STELMACH        ZBIGNIEW      271  3  3    6    484.63                     
   7 KUTKOWSKI       LESZEK        271  3  2    5    415.99                     
   8 RUTKOWSKI       HENRYK        271  2  3    5    411.54                     
   9 MICHAŁEK        RYSZARD       271  3  2    5    408.08                     
  10 PIĘTKA          ZBIGNIEW      270  3  2    5    405.64                     
  11 KLIMEK          WALDEMAR      271  3  2    5    389.05                     
  12 NOWAK           ANTONI        270  3  2    5    388.80                     
  13 KOWALSKI        W & D         443  3  2    5    373.62                     
  14 CHYŁA           LESZEK        271  3  1    4    334.91                     
  15 LISIEWICZ       SŁAWOMIR      270  3  1    4    328.40                     
  16 TRZNADEL        TADEUSZ       270  3  1    4    323.97                     
  17 PRANKE          ANDRZEJ       271  3  1    4    320.93                     
  18 CZESZEJKO       JAN           271  3  1    4    313.80                     
  19 BORYSIUK        SYLWESTER     271  3  1    4    306.13                     
  20 SCHMIDT         EDWARD        271  3  1    4    303.06                     
  21 KOWALSKI        MIECZYSŁAW    271  3  1    4    301.56                     
  22 KOWALSKI        MIROSŁ.+ROB.  271  3  1    4    297.21                     
  23 PELA            ANDRZEJ       271  3  1    4    297.04                     
  24 HACZKOWSKI      A._________   272  3 --    3    239.26                     
  25 INDRZEJCZAK     ZDZISLAW__    272  3 --    3    238.90                     
  26 PANEK           H i T         270  3 --    3    238.79                     
  27 LEWANDOWSKI     BOGDAN____    272  3 --    3    238.76                     
  28 TELEŻYŃSKI      JERZY         270  3 --    3    238.46                     
  29 SMIGIEL         ZBIGNIEW      272  3 --    3    237.18                     
  30 URBAŃSKI        MAREK         272  3 --    3    236.79                     
  31 ŻUCHOWSKI       JAROSŁAW      270  3 --    3    236.67                     
  32 LEPCZYK         ANDRZEJ       425  3  0    3    236.56                     
  33 REZLER          CZESŁAW______ 272  3 --    3    236.48                     
  34 MASLANKA        STANISŁAW     270  3 --    3    236.45                     
  35 FRANCUZIK,      OLEKSIEJUK    272  3 --    3    235.87                     
  36 HINZ            EDWARD        271  3  0    3    234.89                     
  37 GLUCZKOWSKI     RYSZARD___    272  3 --    3    234.35                     
  38 KORNACKI        BENON         425  3 --    3    234.19                     
  39 KOLIŃSKI        KRZYSZTOF     270  3 --    3    234.02                     
  40 NOWAK           MIR I SŁAWOMI 270  3 --    3    233.67                     
  41 JÓZEFIAK        MIECZYSŁAW    425  3 --    3    233.40                     
  42 TOMCZAK         J + M         271  3 --    3    233.17                     
  43 SZCZAP          KONSTANTY     271  3  0    3    232.58                     
  44 WUJCZAK MACIEJ  BARTOSZ       443  3 --    3    232.51                     
  45 KOSCINSKI       ARKADIUSZ     272  3 --    3    232.45                     
  46 ŚWIERCZYŃSKI    A I M         270  3 --    3    232.24                     
  47 TUSZYNSKI       A.CZAMARA H.  272  3 --    3    231.96                     
  48 ŚCIGAŁA         ZBIGNIEW      270  3 --    3    231.87                     
  49 DOBOSZ          ZDZISLAW_____ 272  3 --    3    230.84                     
  50 WANKIEWICZ      STEFAN_____   272  3 --    3    230.80                     
  51 JANKOWSKI       DARIUSZ       270  3 --    3    230.66                     
                                                              - strona 2 -  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
  52 SZKLARZ         RYSZARD______ 272  3 --    3    230.59                     
  53 KOLANOS         CZESLAW______ 272  3 --    3    230.29                     
  54 ŚLIGA           TADEUSZ ALINA 270  3 --    3    230.24                     
  55 KRYCH           ROMAN         425  3 --    3    230.06                     
  56 SZYMANEK        GRZEGORZ      271  3 --    3    229.99                     
  57 SZYMAŃSKI       RAJMUND       271  2  1    3    229.95                     
  58 MALINOWSKI      ANDRZEJ       271  3  0    3    229.91                     
  59 KUFEL           PAWEŁ         270  3 --    3    229.47                     
  60 SIENIAWSKI      KRZYSZTOF     271  3 --    3    229.26                     
  61 FURMAN          LESZEK        425  3 --    3    228.62                     
  62 KACZA           MARCIN        425  3 --    3    228.57                     
  63 REMISZ          ANDRZEJ-JAROS 272  3 --    3    228.42                     
  64 MASLACH         TADEUSZ       272  3 --    3    227.91                     
  65 NALEWAJEK       MARIUSZ_____  272  3 --    3    227.86                     
  66 DOMEK           JANUSZ        270  3 --    3    227.63                     
  67 POROWSKI        MARIUSZ       272  3 --    3    227.55                     
  68 WESOLOWSKI      RYSZARD____   272  3 --    3    227.15                     
  69 OWCZARZAK       JAN           270  3 --    3    226.87                     
  70 SKOTAREK        LUDWIK        271  3  0    3    226.75                     
  71 MATUSIAK        JERZY         271  3 --    3    226.52                     
  72 SASINSKI        SLAWOMIR MARI 272  3 --    3    226.05                     
  73 TOMASZEWSKI     RAFAŁ         270  3 --    3    225.80                     
  74 KALUCKI J.      LIS M.        272  3 --    3    225.27                     
  75 KROL            HENRYK_______ 272  3 --    3    225.01                     
  76 WYRZYKOWSKI     ROMAN         425  3 --    3    224.80                     
  77 HEYER           RAFAŁ         425  3 --    3    224.73                     
  78 SUCHANSKI       TADEUSZ       272  3 --    3    224.45                     
  79 ANDRZEJCZAK     KAZIMIERZ     270  3 --    3    224.40                     
  80 MICHALAK        LUBOMIRA E.__ 272  3 --    3    223.56                     
  81 WIDMAN          BOLESŁ,SZYMON 425  3 --    3    223.51                     
  82 STRÓŻYŃSKI      IRENEUSZ      425  3 --    3    223.44                     
  83 JAROSZ          TADEUSZ       443  3 --    3    223.06                     
  84 BALIŃSKI        ZDZISŁAW      271  3 --    3    222.34                     
  85 WIŚNIEWSKI      DARIUSZ       425  3 --    3    222.18                     
  86 HILDEBRAND      RYSZARD____   272  3 --    3    221.73                     
  87 MIELITZ         WALDEMAR      270  3 --    3    221.72                     
  88 SZŁAPAK         WŁODZIMIERZ   271  3  0    3    220.85                     
  89 KARBOWY         JAN__________ 272  3 --    3    220.56                     
  90 PIETRAS         JERZY         271  3 --    3    220.49                     
  91 KUNCEWICZ       J-DUNOWSKI E  272  3 --    3    220.32                     
  92 TWARDOWSKI      WIESAW        272  3 --    3    219.93                     
  93 GRAŚ            MARIUSZ       425  3 --    3    219.90                     
  94 ZAJĄC           JERZY         270  3 --    3    219.24                     
  95 PYTLOS          TOMASZ        270  3 --    3    219.09                     
  96 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF     425  3 --    3    218.97                     
  97 KOWALSKI        ROBERT        271  3 --    3    218.91                     
  98 OLEJARCZYK      TADEUSZ       272  3 --    3    218.61                     
  99 WOŹNY K         NOWAK T       443  3 --    3    218.54                     
 100 SEMBRATOWICZ    JAN _____     272  3 --    3    217.08                     
 101 KORNAS          TADEUSZ,RUTA  272  3 --    3    217.02                     
 102 KASPERCZAK      MARCIN        270  3 --    3    216.60                     
                                                              - strona 3 -  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
 103 KRUK            HIERONIM      270  3 --    3    216.37                     
 104 MĄDRAWSKI       JACEK& MARIAN 425  3 --    3    216.34                     
 105 NIEZBORAŁA      ADAM          425  3 --    3    216.33                     
 106 FRĄTCZAK        MAREK         425  3 --    3    215.92                     
 107 PASTEWSKI       MIROSŁ.+DAM.  271  3  0    3    214.86                     
 108 DĘBIŃSKI        SŁAWOMIR      425  3 --    3    214.86                     
 109 KOWALEWSCY      L + T         271  3  0    3    213.05                     
 110 MAŚLANKA        R I P         270  3 --    3    211.93                     
 111 KOZLOWSKI       & JANIK       272  3  0    3    211.81                     
 112 NORKOWSKI       WIESŁAW       425  3 --    3    211.80                     
 113 Duda Andrzej    Katarzyna     443  3 --    3    211.61                     
 114 KOŁACZ          SZ I SZ       270  3 --    3    211.53                     
 115 MICHALSKI R.    DYLAWERSKA H. 425  3 --    3    211.22                     
 116 SOŁTYSIAK       ZBIGNIEW      271  3  0    3    210.96                     
 117 SOBOLEWSKI      CZESLAW____   272  3 --    3    210.36                     
 118 LEWCZAK         J.H.M.        272  3 --    3    209.09                     
 119 ZDUNEK          MIECZYSŁAW    270  3 --    3    209.08                     
 120 GRAŚ            MIECZYSŁAW    425  3 --    3    208.02                     
 121 PAWŁOWSKI       KRZYSZTOF     271  3 --    3    206.71                     
 122 SOBEK           TADEUSZ       425  3 --    3    206.42                     
 123 GOTSZLING       ANDRZEJ       270  3 --    3    204.60                     
 124 POPIOLEK        MACIEJ        272  3 --    3    204.54                     
 125 CHOJNACKI       TOMASZ        271  3 --    3    204.29                     
 126 ZOLNIERKIEWICZ  ZBIGNIE       272  3 --    3    204.09                     
 127 MUSIAŁ          ŚMIAŁEK       270  3 --    3    202.61                     
 128 HORKAWY         IRENEUSZ      270  3 --    3    202.52                     
 129 SKIBINSKI       MAREK         443  3 --    3    198.65                     
 130 KALISZCZAK      SŁ            270  3 --    3    198.27                     
 131 JANKA           M & A         443  3 --    3    194.81                     
 132 SZYMAŃSKI       JAROSŁAW      271  1  1    2    167.68                     
 133 PAŁUCZAK        PIOTR         271  1  1    2    163.82                     
 134 JAKUBCZYK       TOMASZ        272  2 --    2    157.97                     
 135 KACZMAREK       ZDZISŁAW      443  2 --    2    153.76                     
 136 PALIWODA        STANISŁAW     425  2 --    2    153.17                     
 137 KORPAL          R I M         270  2 --    2    153.06                     
 138 STAPOREK        D. MISIURA K  272  2 --    2    152.68                     
 139 WARYKASZ        STANISLAW____ 272  2 --    2    152.38                     
 140 ZDUNCZYK        JOZEF________ 272  2 --    2    151.37                     
 141 CHRZAN          ZBIGNIEW      272  2 --    2    148.37                     
 142 SZUKAŁA         DARIUSZ       425  2 --    2    147.77                     
 143 ZALEJASZ        M.            272  2 --    2    147.50                     
 144 DUDZIAK         DAMIAN        270  2 --    2    146.20                     
 145 HINC            LEONARD       425  2 --    2    145.64                     
 146 ZIÓŁKOWSKI      WOJCIECH      271  2 --    2    145.60                     
 147 NOWAK           MAREK,STEFAN_ 272  2 --    2    145.30                     
 148 WASYŁKÓW        ARTUR         272  2 --    2    145.20                     
 149 PIECHOTA        JERZY         425  2 --    2    144.52                     
 150 WAWRYKOWICZ     ROMAN         271  2 --    2    144.00                     
 151 CZARNIECKI      PIOTR______   272  2 --    2    142.51                     
 152 BIEN            RAFAL         272  2 --    2    141.72                     
 153 JAGODKA         J. - GILKA G. 272  2 --    2    141.48                     
                                                              - strona 4 -  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
 154 ULIASZ          MAREK         272  2 --    2    141.47                     
 155 MAŁKOWSKI       JAN           270  2 --    2    141.18                     
 156 ŁUKASIEWICZ     ROMAN         443  2 --    2    140.44                     
 157 ROSPŁOCH JANUSZ MARIUSZ       271  2  0    2    139.85                     
 158 NIEMYSKI        TADEUSZ       271  2  0    2    139.69                     
 159 GRAŚ            GRZEGORZ      425  2 --    2    139.55                     
 160 NOWICKI         TADEUSZ       270  2 --    2    139.23                     
 161 DYMEK           MARIUSZ       425  2 --    2    138.22                     
 162 MIELCZAREK      MARIAN_____   272  2 --    2    138.04                     
 163 HARBOWSKI       KAZIMIERZ     272  2 --    2    137.36                     
 164 KOSCIELNIK      WIESLAW____   272  2 --    2    137.08                     
 165 BRZECZKA        ZDZISLAW_____ 272  2 --    2    136.92                     
 166 KOZŁOWSKI       HENRYK        270  2 --    2    136.81                     
 167 MICHALIK        OWCZAREK Z.   272  2 --    2    136.46                     
 168 ZABOROWSKI      LEONARD       270  2 --    2    136.30                     
 169 MROTEK          BUDYCH        270  2 --    2    136.30                     
 170 PUKALAK         JULIAN        425  2 --    2    136.27                     
 171 PEDZINSKI       K I Ł         443  2 --    2    135.27                     
 172 GRAŚ            WŁADYSŁAW     425  2 --    2    134.16                     
 173 KROTECKI        ROMAN         425  2 --    2    133.97                     
 174 DROŻDŻ          EDMUND        270  2 --    2    133.85                     
 175 SZCZEPANSKI     KRZYSZTOF     272  2 --    2    132.86                     
 176 LIS             SŁAWOMIR      425  2 --    2    131.80                     
 177 KAMIŃSKI        KAZIMIERZ     271  2 --    2    131.55                     
 178 BEDNAREK        SŁAWOMIR      425  2 --    2    131.42                     
 179 KONKO           WALDEMAR_____ 272  2 --    2    130.19                     
 180 KMIECIK ST.     WYPUSZ B.,K.  425  2 --    2    129.68                     
 181 ŁAPACZ          DIONIZY       271  0  1    1     98.85                     
 182 ZYDOR           WIKTOR        270  1 --    1     79.05                     
 183 MANIKOWSKI      ADAM          270  1 --    1     78.34                     
 184 PERTEK          JACEK         425  1 --    1     77.58                     
 185 MICHALAK        WALDEMAR      270  1 --    1     77.42                     
 186 BARANIENKO      MARCIN        270  1 --    1     76.50                     
 187 JERZY           MIROSŁAW      425  1 --    1     76.37                     
 188 RADZIUK         & ZLOCINSKI   272  1 --    1     75.69                     
 189 GROCHOWSKI      ZYGMUNT       271  1 --    1     75.52                     
 190 KACZOR          FRANCISZEK    272  1 --    1     75.25                     
 191 KOZA MATEUSZ    KACZMAREK B.  425  1 --    1     74.49                     
 192 KRAMEREK        SŁAWOMIR      425  1 --    1     74.38                     
 193 GROSMAN         KAROL         270  1 --    1     73.63                     
 194 SZCZEPAŃSKI     BOGDAN        443  1 --    1     72.82                     
 195 CIECIELĄG       JAROSŁAW      271  1  0    1     72.71                     
 196 WANDACHOWICZ    WINCENTY_     272  1 --    1     72.57                     
 197 FABISZAK        ANDRZEJ       270  1 --    1     72.16                     
 198 SLĘZAK          TOMASZ        270  1 --    1     71.76                     
 199 SZLENDAK        MAREK         425  1 --    1     71.68                     
 200 JARMUDA         BOGDAN        443  1 --    1     71.54                     
 201 MALCZEWSKI      BOGUSŁAW      270  1 --    1     71.40                     
 202 KRYSTEK         PAWEŁ         425  1 --    1     71.19                     
 203 GIERAK          PIOTR         272  1 --    1     71.14                     
 204 JASZYK          STANISŁAW     443  1 --    1     71.11                     
                                                              - strona 5 -  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
 205 ZBOROWSKI       RYSZARD_____  272  1 --    1     71.07                     
 206 CZERNIECKI      WIESLAW____   272  1 --    1     70.75                     
 207 ŚWIDERSKI       JAN           270  1 --    1     70.45                     
 208 TWARDOCHLEB- LE EMIL- EDWARD  425  1 --    1     69.75                     
 209 HERMANN         BERNARD       270  1 --    1     69.51                     
 210 BANASIAK ANDRZE  I MAREK      443  1 --    1     69.34                     
 211 BRUDZIŃSKI-OLEJ J.- G.        425  1 --    1     69.24                     
 212 ROJEWSKI        MARIAN        425  1 --    1     69.21                     
 213 SUDNIK          CZESŁAW       425  1 --    1     68.51                     
 214 WAŚKO           JANUSZ        425  1 --    1     67.53                     
 215 ŚWIERGOSZ       PIOTR         270  1 --    1     67.44                     
 216 RZYWUCKI        FRANCISZEK    271  1 --    1     67.34                     
 217 ŁAPACZ          MARCIN        270  1 --    1     67.20                     
 218 KOWALSK RYSZ.   ŻYTKOWIAK W.  425  1 --    1     67.18                     
 219 DZIADUCH        TADEUSZ       425  1 --    1     67.12                     
 220 KOSTECKI        STANISŁAW     443  1 --    1     67.09                     
 221 WIECZOREK       ADAM          443  1 --    1     67.01                     
 222 WINIECKI        MATEUSZ       271  1  0    1     66.61                     
 223 WITULSKI        TOMASZ        425  1  0    1     66.61                     
 224 KULECKI JANUSZ  MACIEJASZ J.  425  1 --    1     66.57                     
 225 ŁAWNICZAK       BOLESŁAW      425  1 --    1     66.25                     
 226 DUKIEWICZ       PIOTR         270  1 --    1     66.01                     
 227 NAWROT          ROMAN         425  1 --    1     65.98                     
 228 KOZA            RAFAŁ         425  1 --    1     65.79                     
 229 ŚMIERZCHALSKI K WOŹNIAK S     443  1 --    1     65.49                     
 230 BIELAWSKI       WIESLAW,HENR  272  1 --    1     65.47                     
 231 GAPIŃSKI        WALENTY       443  1 --    1     65.16                     
 232 PLEWA           ŁUKASZ        443  1 --    1     64.98                     
 233 GABRYSIAK       JERZY_______  272  1 --    1     64.95                     
 234 REINKE          JERZY         271  1 --    1     64.29                     
 235 HELWICH         HENRYK        425  1 --    1     64.21                     
 236 ADAMCZYK        ANDRZEJ       270  0 --    0      0.00                     
 237 CYTLAK          ANDRZEJ       270  0 --    0      0.00                     
 238 DZIUBA          BOGDAN        270  0 --    0      0.00                     
 239 GAJEWSKI        ZBIGNIEW      270  0 --    0      0.00                     
 240 JANKE           HENRYK        270  0 --    0      0.00                     
 241 LASKOWSKI       ADAM          270  0 --    0      0.00                     
 242 MARKIEWICZ      JAN           270  0 --    0      0.00                     
 243 MAŁEK           ZDZISŁAW      270  0 --    0      0.00                     
 244 OTTO            WŁ            270  0 --    0      0.00                     
 245 POLAREK         W             270  0 --    0      0.00                     
 246 SRÓDA           STEFAN        270  0 --    0      0.00                     
 247 SZELKA          M I P         270  0 --    0      0.00                     
 248 WASIŁOWSKI      MIKOŁAJ       270  0 --    0      0.00                     
 249 WRZESZCZ        JANUSZ        270  0  0    0      0.00                     
 250 ZIEMKOWSKI      BOGUSŁAW      270  0 --    0      0.00                     
 251 BARTOL          KAZIMIERZ     271  0  0    0      0.00                     
 252 CZERNIELEWSKI   EDWARD        271  0 --    0      0.00                     
 253 DERA            GRZEGORZ      271  0  0    0      0.00                     
 254 GRZYBOWSKI      KAZIMIERZ     271  0 --    0      0.00                     
 255 JĘDRZEJCZYK     JANUSZ        271  0 --    0      0.00                     
                                                              - strona 6 -  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
 256 KOGUT           WIESŁAW       271  0 --    0      0.00                     
 257 MALICKI         KAZIMIERZ     271  0 --    0      0.00                     
 258 MASSEL SŁ.  +   SZULCZYŃSKI A 271  0 --    0      0.00                     
 259 ONACKI          ZENON         271  0 --    0      0.00                     
 260 PAŁACHA         BOLESŁAW      271  0  0    0      0.00                     
 261 STEFFEN         JANUSZ        271  0 --    0      0.00                     
 262 TARCZYŃSKI      MARIUSZ       271  0 --    0      0.00                     
 263 TAUSZ           JOZEF         271  0 --    0      0.00                     
 264 ŚWIĄDER         LUCJAN        271  0 --    0      0.00                     
 265 ŁAZAROWICZ      KRZYSZTOF     271  0 --    0      0.00                     
 266 BANASKIEWICZ    STANISLAW     272  0 --    0      0.00                     
 267 BLASZCZYK       JAROSLAW____  272  0 --    0      0.00                     
 268 BONIKOWSKI      GRZEGORZ      272  0 --    0      0.00                     
 269 CYBULSKI        MARIAN_______ 272  0 --    0      0.00                     
 270 GRZADZIELA      MAREK         272  0 --    0      0.00                     
 271 HANCZARYK       KRZYSZTOF___  272  0 --    0      0.00                     
 272 HECKA           ROBERT ______ 272  0 --    0      0.00                     
 273 HOLIK           CZESLAW______ 272  1 --    0      0.00                     
 274 PATKOWSKI       TADEUSZ_____  272  0 --    0      0.00                     
 275 SOBOLEWSKI      MAREK         272  0 --    0      0.00                     
 276 SPOD            JAN           272  0 --    0      0.00                     
 277 STACHECKI       JERZY_______  272  0 --    0      0.00                     
 278 TOPOR           LESZEK_______ 272  0 --    0      0.00                     
 279 WICHER          ANDRZEJ       272  0 --    0      0.00                     
 280 BEDNARZ         TADEUSZ       425  0 --    0      0.00                     
 281 BOJKO           ALFRED        425  0 --    0      0.00                     
 282 CIESIELSKI      CZE,KRZY,ROBE 425  0 --    0      0.00                     
 283 CIESIÓŁKA       MAREK         425  0 --    0      0.00                     
 284 FRAJER ED.      JUSKO R.      425  0 --    0      0.00                     
 285 GRAJ            GRZEGORZ      425  0 --    0      0.00                     
 286 GÓRZNY          BARTOSZ       425  0 --    0      0.00                     
 287 JANIEC          JAN           425  0 --    0      0.00                     
 288 KOWALSKI        WIESŁAW       425  0 --    0      0.00                     
 289 LESIEWICZ       KAZIMIERZ     425  0 --    0      0.00                     
 290 MAC             ANDRZEJ       425  0 --    0      0.00                     
 291 MATKOWSKA       KRYSTYNA      425  0 --    0      0.00                     
 292 MATKOWSKI       ANDRZEJ       425  0  0    0      0.00                     
 293 MAŚLAK          BOGDAN        425  0 --    0      0.00                     
 294 MĄDRAWSKI-NIEZB JAN- EUGENIUZ 425  0 --    0      0.00                     
 295 MĄDRZYK         JERZY         425  0 --    0      0.00                     
 296 NIŻYŃSKI        DAWID         425  0 --    0      0.00                     
 297 NOWACKI         ANDRZEJ       425  0 --    0      0.00                     
 298 ORSZULAK        SYLWESTER     425  0 --    0      0.00                     
 299 PATELSKI        JAN           425  0 --    0      0.00                     
 300 PAŚ             SYLWESTER     425  0 --    0      0.00                     
 301 PERTEK          ROMAN         425  0 --    0      0.00                     
 302 PIOCHACZ        CZESŁAW       425  0 --    0      0.00                     
 303 PIOCHACZ        ZENON         425  0 --    0      0.00                     
 304 PYTEL-ADAMEK    W.- M.        425  0 --    0      0.00                     
 305 ROSOCHOWATY     WOJCIECH      425  0 --    0      0.00                     
 306 RYBARCZYK       GRZEGORZ      425  0 --    0      0.00                     
                                                              - strona 7 -  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 PIERWSZE Z CAŁOŚCI [1]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |                     
|   |                             |ODD|1 |2 |konk.|punkty |                     
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+                     
 307 RYBARCZYK       JACEK         425  0 --    0      0.00                     
 308 SIEMIENIEWSKI   ZENON         425  0 --    0      0.00                     
 309 SIKORA          STANISŁAW     425  0 --    0      0.00                     
 310 SIWIAK          KRZYSZTOF     425  0 --    0      0.00                     
 311 SKWIERCZYŃSKI   MARIUSZ       425  0 --    0      0.00                     
 312 STOCHAJ         ANDRZEJ       425  0 --    0      0.00                     
 313 STRUGAŁA        JAN           425  0 --    0      0.00                     
 314 URBAŃSKI        JACEK         425  0 --    0      0.00                     
 315 WIKA            JAN           425  0 --    0      0.00                     
 316 WYSOCZAŃ-MATKOW J. - M.       425  0  0    0      0.00                     
 317 ZIAREK          JACEK         425  0 --    0      0.00                     
 318 BEDNARZ         ANTONI        443  0 --    0      0.00                     
 319 BURZAWA         ZBIGNIEW      443  0 --    0      0.00                     
 320 GABRYŚ          MARIAN        443  0 --    0      0.00                     
 321 GORGIEL         BOGDAN        443  0 --    0      0.00                     
 322 GOROŃSKI JACEK  JAKUB         443  0 --    0      0.00                     
 323 Gorzelak        Jerzy         443  0 --    0      0.00                     
 324 IGNASZAK        J I B         443  0 --    0      0.00                     
 325 JAKUBIAK        J & J         443  0 --    0      0.00                     
 326 JANKA           JERZY         443  0 --    0      0.00                     
 327 KOWALSKI        MALIŃSKI      443  0 --    0      0.00                     
 328 KOŻUSZKIEWICZ J CITAR K       443  0 --    0      0.00                     
 329 KĄKOL           DOMINIK       443  0 --    0      0.00                     
 330 MIELITZ         RAFAŁ         443  0 --    0      0.00                     
 331 NOWICKI         K I M         443  0 --    0      0.00                     
 332 PAWLACZYK       MAREK         443  0 --    0      0.00                     
 333 PIETRZKIEWICZ   RYSZARD       443  0 --    0      0.00                     
 334 STRÓŻEWSKI      R I Z         443  0 --    0      0.00                     
 335 WIECZOREK       MARCIN        443  0 --    0      0.00                     
 336 WOŹNIAK         JAGODA        443  0 --    0      0.00                     
 337 WOŹNIAK         TADEUSZ       443  0 --    0      0.00                     
 338 SAMBORSKI       JACEK         272  0 --    0      0.00