(17U(s0P                                                                      
&k0S                   PZHGP  OKRĘG  PIŁA   2008 ROK                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  (s3BOSTENDA(s0B z dnia 04.07.08                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:13:39 N 02:54:50 E.             
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 14,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  963.201 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  194                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................: 1157                            
      5.Ilość konkursów.......................:  232                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1612.75                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   713.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia.5.07.08...: 6,10,14                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,51,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 godz. 18 min. 52 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :ZMIENNE                                              
        w miejscu przylotu:ZMIENNE                                              
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe 100.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       (s3B3 pierwsze z typowanej 5 [1](s0B                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 6  | CHODZIEŻ                |   39   |  207   |   25  |12.08|      
          | 7  | TRZCIANKA               |   70   |  377   |   85  |22.55|      
          | 8  | CZARNK.-WIELEŃSKI       |   26   |  198   |   40  |20.20|      
          | 9  | PILSKO-ZŁOTOWSKI        |   30   |  213   |   48  |22.54|      
          | 10 | WĄGROWIECKO- ROGOZIŃSKI |   29   |  162   |   34  |20.99|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  194   | 1157   |  232  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Maria Skotarek                                                            
      067 213 70 02                                                             
       ----------------                                  ------------------     

 
(17U(s0P                                                                                                                                                      
                                                              &k2S(s19H                                                                                       
                                    PZHGP  OKRĘG  PIŁA   2008 ROK                                                                                               
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
                                          z lotu OSTENDA, w dniu 04.07.08                                                                                       
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO        IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI   |  CZAS  | SZYBKOŚĆ  |COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ.|PUNKTY  | PUNKTY GMP  |                           
  |   |                             |  |       RODOWEJ       |PRZYLOTU|  [m/min]  |CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km]  |        |   C      M  |                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
     1 PIĘTKA          ZBIGNIEW       6 PL-0270-04-8606   G     6,10,14   1612.75    0.86  10-  1-  0  984.155 100.000  65.00/ 90.00                            
     2 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-04-1520   G     8,02,41   1370.13    1.73  14- 11-  3  990.170  99.910  64.94/ 89.92                            
     3 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-04-2030   G     7,57,07   1349.56    2.59  20-  6-  3  967.792  99.830  64.89/ 89.84                            
     4 WICHER          ANDRZEJ        7 PL-0272-02-7157   G     8,37,19   1245.34    3.46   8-  3-  3  943.120  99.740  64.83/ 89.77                            
     5 KUPCZYK         KAZIMIERZ      9 PL-0271-04-5028   G     8,55,00   1244.61    4.32   5-  2-  0  964.569  99.650  64.77/ 89.69                            
     6 PERTEK          JACEK          8 PL-0270-05-6141   G     8,52,53   1232.06    5.19  10-  6-  3  952.235  99.570  64.72/ 89.61                            
     7 STOCHAJ         ANDRZEJ        8 PL-0272-00-6409   G     8,42,21   1214.47    6.05   5-  1-  0  925.855  99.480  64.66/ 89.53                            
     8 MIELITZ         RAFAŁ         10 PL-0270-06-8920   G     9,18,22   1212.63    6.91   5-  1-  0  968.120  99.390  64.61/ 89.45                            
     9 MICHAŁEK        ANDRZEJ        9 PL-0144-05-2255   G     9,32,05   1207.28    7.78   9-  2-  0  980.414  99.310  64.55/ 89.38                            
    10 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-05-2547   G     9,50,48   1191.83    8.64   2  <  24>  990.170  99.220  64.49/ 89.30                            
    11 SZCZEPAŃSKI     KRZYSZTOF      7 PL-0425-06-1349   G     9,02,48   1186.09    9.51   5-  1-  0  928.471  99.130  64.44/ 89.22                            
    12 PĘDZIŃSKI       K + Ł         10 PL-0282-04-21732  G    10,00,11   1181.36   10.37  10-  1-  0  992.559  99.050  64.38/ 89.14                            
    13 WENDLAND        BOGDAN         9 PL-0271-02-310    G     9,43,28   1174.37   11.24  10-  2-  0  967.052  98.960  64.32/ 89.06                            
    14 JARMUZ          PAWEŁ         10 PL-0270-02-5629   G     9,51,06   1166.38   12.10   5-  4-  3  969.381  98.870  64.27/ 88.99                            
    15 SMIERZCHALSKI   K + IZA       10 PL-0282-04-24615  G    10,14,52   1164.91   12.96   6-  3-  3  995.842  98.790  64.21/ 88.91                            
    16 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0425-05-9431   G     9,38,07   1160.81   13.83  20- 10-  3  949.676  98.700  64.16/ 88.83                            
    17 FURMAN          LESZEK         8 PL-0425-05-1473   G     9,48,25   1147.83   14.69  10-  4-  0  950.885  98.610  64.10/ 88.75                            
    18 MASLANKA        STANISŁAW      6 PL-0270-03-8952   G    10,18,48   1145.69   15.56   5-  1-  0  983.917  98.530  64.04/ 88.68                            
    19 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-05-2540   G    10,08,27   1140.66   16.42   2  <  35>  967.792  98.440  63.99/ 88.60                            
    20 KOWALEWSCY      L + T          9 PL-0271-04-6422   G    10,11,16   1136.91   17.29  10-  5-  0  967.813  98.350  63.93/ 88.52                            
    21 SZKLARZ         RYSZARD        7 PL-0271-04-8063         9,59,49   1132.79   18.15   3-  2-  0  951.336  98.270                                          
    22 ŁAPACZ          DIONIZY        9 PL-0271-02-1962   G    10,21,57   1128.98   19.01   6-  2-  0  973.123  98.180  63.82/ 88.36                            
    23 PERTEK          JACEK          8 PL-0270-04-16070  G    10,09,17   1121.22   19.88   2  < 132>  952.235  98.100  63.76/ 88.29                            
    24 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-05-2606   G    10,43,36   1120.61   20.74   3  <  25>  990.170  98.010  63.71/ 88.21                            
    25 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-04-1558   G N  10,47,00   1116.31   21.61   4  <  27>  990.170  97.920  63.65/ 88.13                            
    26 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0272-02-15634  G    10,13,53   1112.18   22.47   2  <  76>  949.676  97.840  63.59/ 88.05                            
    27 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-01-3662   G N  10,53,19   1108.42   23.34   5  <  28>  990.170  97.750  63.54/ 87.97                            
    28 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0170-03-4685   G N  10,54,22   1107.12   24.20   6  <  42>  990.170  97.660  63.48/ 87.90                            
    29 CZARNIECKI      PIOTR          7 PL-0272-05-4112        10,21,11   1099.37   25.06   5-  1-  0  946.762  97.580                                          
    30 PABJAN          LECH           7 PL-0272-05-8601   G    10,09,34   1097.11   25.93   5-  2-  0  932.065  97.490  63.37/ 87.74                            
    31 NOWAK           MARIUSZ        6 PL-0270-01-110    G    10,54,00   1095.47   26.79   5-  2-  0  979.350  97.400  63.31/ 87.66                            
    32 WANKIEWICZ      STEFAN         7 PL-0272-03-534    G    10,09,47   1094.52   27.66  10-  3-  0  930.102  97.320  63.26/ 87.58                            
    33 JARMUZ          PAWEŁ         10 PL-0270-03-4926   G    10,46,02   1094.07   28.52   2  <  59>  969.381  97.230  63.20/ 87.51                            
    34 RUBAK           ROMAN          7 PL-0272-07-5029        10,10,44   1093.77   29.39   5-  1-  0  930.509  97.140                                          
    35 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-04-2044   G    10,46,14   1092.03   30.25   3  <  50>  967.792  97.060  63.09/ 87.35                            
    36 KOWALSKI        W + D         10 PL-0270-05-9517   G    11,01,02   1088.45   31.11  20-  8-  3  980.730  96.970  63.03/ 87.27                            
    37 FRANCUZIK       TADEUSZ        7 PL-0272-99-247         10,31,34   1088.26   31.98   5-  1-  0  948.489  96.880                                          
    38 SMIERZCHALSKI   K + IZA       10 PL-0282-04-24618  G    11,15,52   1087.32   32.84   2  < 121>  995.842  96.800  62.92/ 87.12                            
    39 JANKA           M + A         10 PL-0282-02-8677   G    11,17,13   1086.43   33.71  21-  3-  0  996.488  96.710  62.86/ 87.04                            
    40 FURMAN          ROMAN          7 PL-0272-04-16714  G    10,16,25   1085.19   34.57   5-  4-  3  929.372  96.620  62.81/ 86.96                            
    41 WENDLAND        BOGDAN         9 PL-0271-03-9219   G    10,53,26   1082.40   35.44   2          967.052  96.540  62.75/ 86.88                            
    42 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-03-262    G N  11,16,28   1080.42   36.30   7  <  46>  990.170  96.450  62.69/ 86.81                            
    43 BIATKOWSKI      JERZY          9 PL-0271-04-5807   G    11,00,16   1074.30   37.17   5-  2-  0  967.152  96.360  62.64/ 86.73                            
    44 KARGUL          EUGENISZ       7 PL-0272-06-10288  G    10,26,14   1071.70   38.03   5-  2-  0  928.344  96.280  62.58/ 86.65                            
    45 KOWALSKI        MIROSŁ.+ROB.   9 PL-0271-04-242    G    11,15,07   1071.53   38.89   5-  2-  0  980.576  96.190  62.52/ 86.57                            
    46 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-03-208    G N  11,26,36   1068.61   39.76   8  <  49>  990.170  96.100  62.47/ 86.49                            
                                                                                                                                                               
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO        IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI   |  CZAS  | SZYBKOŚĆ  |COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ.|PUNKTY  | PUNKTY GMP  |                           
  |   |                             |  |       RODOWEJ       |PRZYLOTU|  [m/min]  |CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km]  |        |   C      M  |                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
    47 RADZIUK         KRZYSZTOF      7 PL-0272-01-5029        10,47,17   1067.75   40.62   9-  3-  0  947.398  96.020                                          
    48 FURMAN          LESZEK         8 PL-0270-04-16688  G    10,51,39   1066.43   41.49   2  <  74>  950.885  95.930  62.35/ 86.34                            
    49 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-04-1555   G N  11,29,37   1065.14   42.35   9  <  54>  990.170  95.840  62.30/ 86.26                            
    50 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-06-13656  G N  11,08,41   1065.05   43.22   4  <  95>  967.792  95.760  62.24/ 86.18                            
    51 KOŁACZ          SZ + SZ        6 PL-0270-02-9646   G    11,22,05   1062.77   44.08   5-  3-  3  979.965  95.670  62.19/ 86.10                            
    52 HACZKOWSKI      ANDRZEJ        7 PL-0272-05-9013        10,27,35   1058.55   44.94   5-  2-  0  918.382  95.580                                          
    53 KOWALEWSCY      L + T          9 PL-0271-02-2229   G    11,15,20   1057.33   45.81   2  < 110>  967.813  95.500  62.07/ 85.95                            
    54 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-02-3348   G N  11,42,51   1050.19   46.67  10  < 128>  990.170  95.410  62.02/ 85.87                            
    55 ZBOROWSKI       RYSZARD        7 PL-0272-02-5622        11,03,39   1049.77   47.54   5-  1-  0  948.626  95.320                                          
    56 RYBARKIEWICZ    RYSZARD        7 PL-0272-04-3162   G    11,02,48   1044.55   48.40  10-  2-  0  943.023  95.240  61.90/ 85.71                            
    57 NORKOWSKI       WIESŁAW        7 PL-0272-05-12015       11,24,05   1041.04   49.27   5-  1-  0  962.012  95.150                                          
    58 KRYCH           ROMAN          8 PL-0401-04-9773   G    11,00,43   1038.19   50.13   5-  2-  0  935.119  95.060  61.79/ 85.56                            
    59 JARMUZ          PAWEŁ         10 PL-0270-03-4942   G    11,33,49   1038.08   50.99   3  <  77>  969.381  94.980  61.74/ 85.48                            
    60 WIDMAN BOLESŁAW SZYMON         8 PL-0272-02-4255        10,54,31   1035.31   51.86   6-  1-  0  926.098  94.890                                          
    61 KRÓL            HENRYK         7 PL-0272-03-18238  G    11,16,17   1034.76   52.72   5-  3-  3  948.134  94.810  61.62/ 85.32                            
    62 BIATKOWSKI      JERZY          9 PL-0271-03-9547   G    11,37,58   1031.12   53.59   2          967.152  94.720  61.57/ 85.25                            
    63 WANKIEWICZ      STEFAN         7 PL-0272-04-17537       11,02,08   1031.00   54.45   2  <  92>  930.102  94.630                                          
    64 KALUCKI         JANUSZ         7 PL-0272-04-11764       11,29,54   1030.36   55.32   3-  2-  0  958.133  94.550                                          
    65 URBAŃSKI        MAREK          7 PL-0271-02-5625   G    11,32,50   1028.82   56.18   5-  2-  0  959.715  94.460  61.40/ 85.01                            
    66 ŁASSA           JAROSŁAW       6 PL-0270-06-9935   G    12,15,15   1028.39   57.04   5-  2-  0 1002.935   0.000  61.34/ 84.94                            
    67 WOŹNY K.   +    NOWAK T.      10 PL-040 -05-180    G    12,05,11   1028.03   57.91  10-  1-  0  992.237  94.290  61.29/ 84.86                            
    68 GAPIŃSKI        WALENTY       10 PL-0270-05-9920   G    12,20,22   1026.25   58.77   9-  3-  0 1006.099  94.200  61.23/ 84.78                            
    69 KRÓL            HENRYK         7 PL-0272-03-10694  G    11,24,48   1025.23   59.64   2  < 231>  948.134  94.110  61.17/ 84.70                            
    70 PABIAN          JAN            7 PL-0272-05-6776   G    11,07,52   1024.46   60.50   5-  1-  0  930.072  94.030  61.12/ 84.62                            
    71 OGRODNIK        ROBERT         6 PL-0270-06-14602  G    12,12,13   1023.18   61.37   5-  3-  3  994.755  93.940  61.06/ 84.55                            
    72 PAWLACZYK       M + D         10 PL-0282-05-2667   G    12,17,38   1022.91   62.23   6-  1-  0 1000.028  93.850  61.00/ 84.47                            
    73 KRYCH           ROMAN          8 PL-0401-02-291    G    11,14,39   1022.38   63.09   2          935.119  93.770  60.95/ 84.39                            
    74 FURMAN          LESZEK         8 PL-0272-01-16970  G    11,32,32   1019.68   63.96   3  <  79>  950.885  93.680  60.89/ 84.31                            
    75 WICHER          ANDRZEJ        7 PL-0272-99-115    G    11,27,53   1016.42   64.82   2  <  98>  943.120  93.590  60.84/ 84.23                            
    76 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0270-03-698    G    11,35,20   1015.33   65.69   3  < 129>  949.676  93.510  60.78/ 84.16                            
    77 JARMUZ          PAWEŁ         10 PL-0284-06-467    G N  11,56,31   1013.45   66.55   4          969.381  93.420  60.72/ 84.08                            
    78 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-00-47          11,34,11   1012.40   67.42  15-  7-  3  945.767  93.330                                          
    79 FURMAN          LESZEK         8 PL-0270-03-14293  G N  11,41,46   1009.68   68.28   4          950.885  93.250  60.61/ 83.92                            
    80 REZLER          CZESŁAW        7 PL-0272-03-1771   G    11,07,53   1007.99   69.14   5-  2-  0  915.136  93.160  60.55/ 83.84                            
    81 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ        8 PL-0272-04-18858  G    11,19,26   1007.09   70.01  18-  6-  3  925.954  93.070  60.50/ 83.77                            
    82 RUTKOWSKI H. +  SZULC M.       9 PL-0271-06-5771   G    12,22,46   1003.61   70.87  17-  3-  0  986.317  92.990  60.44/ 83.69                            
    83 NOWAK           MARIUSZ        6 PL-0270-04-13711  G    12,16,22   1003.06   71.74   2          979.350  92.900  60.39/ 83.61                            
    84 STEFASKI        WIESŁAW        6 PL-0270-02-10458  G    12,15,51   1000.99   72.60   4-  1-  0  976.818  92.810  60.33/ 83.53                            
    85 BANASIK         A. M.         10 PL-0270-01-11122  G    12,17,10   1000.32   73.47   1-  1-  0  977.475  92.730  60.27/ 83.45                            
    86 KUNCEWICZ       JAN            7 PL-0272-06-4870   G    11,49,01    999.91   74.33  10-  1-  0  948.934  92.640  60.22/ 83.38                            
    87 ŻUCHOWSKI       JAROSŁAW       6 PL-0270-05-6731   G    12,32,16    999.56   75.19   9-  2-  0  991.832  92.550  60.16/ 83.30                            
    88 HARBOWSKI       KAZIMIERZ      7 PL-0272-03-17950  G    11,51,12    997.29   76.06   5-  2-  0  948.623  92.470  60.10/ 83.22                            
    89 FURMAN          ROMAN          7 PL-0272-05-4802   G    11,37,03    991.81   76.92   2  < 172>  929.372  92.380  60.05/ 83.14                            
    90 KUSZ            KAMIL         10 PL-0282-04-23256  G    12,40,41    991.55   77.79   6-  3-  0  992.232  92.290  59.99/ 83.06                            
    91 WIECZOREK       W + L         10 PL-0282-04-5124   G    12,53,32    988.50   78.65   5-  1-  0 1001.878  92.210  59.94/ 82.99                            
    92 WANKIEWICZ      STEFAN         7 PL-0272-02-17515  G    11,43,42    985.59   79.52   3          930.102  92.120  59.88/ 82.91                            
    93 INDRZEJCZAK     ZDZISŁAW       7 PL-0390-05-3543        11,28,31    985.23   80.38   5-  2-  0  914.800  92.030                                          
                                                                                                                                                               
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO        IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI   |  CZAS  | SZYBKOŚĆ  |COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ.|PUNKTY  | PUNKTY GMP  |                           
  |   |                             |  |       RODOWEJ       |PRZYLOTU|  [m/min]  |CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km]  |        |   C      M  |                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
    94 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF      7 PL-0272-02-15012       12,09,20    984.83   81.24  11-  4-  0  954.627   0.000                                          
    95 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-06-13689  G N  12,24,33    982.98   82.11   5  < 191>  967.792  91.860  59.71/ 82.68                            
    96 FRELICH WALD. + DORSZ LESZEK   9 PL-0271-04-1456   G    12,50,13    978.49   82.97   5-  2-  0  988.490  91.770  59.65/ 82.60                            
    97 PANEK HENRYK +  TOMASZ         6 PL-0270-02-1890   G    12,46,53    977.24   83.84   7-  1-  0  983.969  91.690  59.60/ 82.52                            
    98 WICHER          ANDRZEJ        7 PL-0272-02-7162   G    12,05,11    977.14   84.70   3          943.120  91.600  59.54/ 82.44                            
    99 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ        8 PL-0425-05-4820   G    11,48,25    976.32   85.57   2  < 127>  925.954  91.520  59.48/ 82.36                            
   100 MICHAŁEK        RYSZARD        9 PL-0390-02-3522   G    12,54,20    976.16   86.43   7-  2-  0  990.156  91.430  59.43/ 82.29                            
   101 KOWALSKI        W + D         10 PL-0270-05-9560   G    12,45,21    975.51   87.29   2  < 107>  980.730  91.340  59.37/ 82.21                            
   102 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-98-1338        12,10,45    974.26   88.16   2  < 155>  945.767  91.260                                          
   103 SOBOLEWSKI      CZESŁAW        7 PL-0272-00-600    G    12,15,25    969.97   89.02   5-  1-  0  946.122  91.170  59.26/ 82.05                            
   104 PABJAN          LECH           7 PL-0272-06-8469   G    12,06,52    964.01   89.89   2          932.065  91.080  59.20/ 81.97                            
   105 RUTKOWSKI H. +  SZULC M.       9 PL-0271-04-23     G    13,04,18    962.92   90.75   2  < 183>  986.317  91.000  59.15/ 81.90                            
   106 ZABEL           ROMAN          7 PL-0272-06-1541   G    12,46,47    958.88   91.62   3-  2-  0  965.383  90.910  59.09/ 81.82                            
   107 KOWALSKI        W + D         10 PL-0282-04-22661  G    13,04,36    957.18   92.48   3  < 112>  980.730  90.820  59.03/ 81.74                            
   108 PIOCHACZ        CZESŁAW        8 PL-0272-03-7574        12,08,18    956.72   93.34  10-  3-  2  926.389  90.740                                          
   109 MIELITZ         WALDEMAR       6 PL-0270-03-5408   G    13,05,25    956.20   94.21   7-  1-  0  980.502  90.650  58.92/ 81.58                            
   110 KOWALEWSCY      L + T          9 PL-0271-05-9933   G    12,55,19    953.21   95.07   3  < 123>  967.813  90.560  58.87/ 81.51                            
   111 MICHAŁEK        RYSZARD        9 PL-0390-05-4517        13,19,57    952.12   95.94   2          990.156  90.480                                          
   112 KOWALSKI        W + D         10 PL-0282-04-22677  G N  13,10,43    951.50   96.80   4  < 125>  980.730  90.390  58.75/ 81.35                            
   113 MICHALAK        WALDEMAR       6 PL-0270-05-3552   G    13,06,55    946.80   97.67   5-  1-  0  972.286  90.300  58.70/ 81.27                            
   114 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW  9 PL-0271-04-4541   G    13,22,27    946.00   98.53   7-  3-  0  986.156  90.220  58.64/ 81.19                            
   115 KOZA +          KACZMAREK      8 PL-0272-03-7303        12,21,46    943.44   99.39  10-  1-  0  926.237  90.130                                          
   116 KASPERCZAK      MARCIN         6 PL-0270-04-13164  G    13,17,20    942.11  100.26   5-  1-  0  977.277  90.040  58.53/ 81.04                            
   117 HOLIK           CZESŁAW        7 PL-0272-05-4745   G    12,29,54    939.22  101.12   5-  2-  0  929.735  89.960  58.47/ 80.96                            
   118 SZKLARZ         RYSZARD        7 PL-0271-02-3177        12,54,21    937.88  101.99   2          951.336  89.870                                          
   119 ULIASZ          MAREK          7 PL-0272-05-14466  G    13,06,58    936.22  102.85   5-  4-  3  961.471  89.780  58.36/ 80.81                            
   120 KARGUL          EUGENISZ       7 PL-0272-05-5553   G    12,31,41    936.13  103.72   2          928.344  89.700  58.30/ 80.73                            
   121 SMIERZCHALSKI   K + IZA       10 PL-0270-05-8205   G    13,44,12    935.77  104.58   3          995.842  89.610  58.25/ 80.65                            
   122 FRELICH WALD. + DORSZ LESZEK   9 PL-0271-06-5582   G    13,38,38    933.74  105.45   2          988.490  89.520  58.19/ 80.57                            
   123 KOWALEWSCY      L + T          9 PL-0271-06-9571   G N  13,18,14    932.17  106.31   4  < 146>  967.813  89.440  58.13/ 80.49                            
   124 KOSCIELNIK      WIESŁAW        7 PL-0272-00-803         13,00,48    929.25  107.17   5-  1-  0  948.576  89.350                                          
   125 KOWALSKI        W + D         10 PL-0270-05-9545   G N  13,35,29    929.18  108.04   5  < 135>  980.730  89.260  58.02/ 80.34                            
   126 ZDUNCZYK        JÓZEF          7 PL-0272-04-14048  G    12,59,01    924.03  108.90   5-  2-  0  941.605  89.180  57.97/ 80.26                            
   127 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ        8 PL-0425-06-1803   G    12,44,13    922.07  109.77   3  < 187>  925.954   0.000  57.91/ 80.18                            
   128 STELMACH        ZBIGNIEW       9 PL-0390-03-214    G N  13,57,11    919.22  110.63  11          990.170  89.000  57.85/ 80.10                            
   129 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0425-06-8546     N  13,14,46    917.77  111.50   4  < 131>  949.676  88.920                                          
   130 ULIASZ          MAREK          7 PL-0272-04-11871  G    13,31,34    914.32  112.36   2  < 140>  961.471  88.830  57.74/ 79.95                            
   131 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0272-00-14274    N  13,18,57    914.07  113.22   5  < 200>  949.676  88.740                                          
   132 PERTEK          JACEK          8 PL-0270-04-16067  G    13,23,58    912.13  114.09   3  < 134>  952.235  88.660  57.63/ 79.79                            
   133 NOWAK MAREK,    STEFAN         7 PL-0272-06-15176  G    13,33,16    911.44  114.95   5-  2-  0  959.994  88.570  57.57/ 79.71                            
   134 PERTEK          JACEK          8 PL-0270-04-16075  G N  13,25,32    910.76  115.82   4  < 206>  952.235   0.000  57.52/ 79.64                            
   135 KOWALSKI        W + D         10 PL-0282-02-6824   G N  13,58,50    909.07  116.68   6  < 164>  980.730  88.400  57.46/ 79.56                            
   136 KUPCZYK         KAZIMIERZ      9 PL-0289-05-7951   G    13,48,24    902.82  117.55   2          964.569  88.310  57.40/ 79.48                            
   137 KUFFEL          PAWEŁ          6 PL-0270-05-18724  G    14,21,50    901.97  118.41   8-  1-  0  993.824  88.230  57.35/ 79.40                            
   138 KARBOWY         JAN            7 PL-0272-99-1928   G    13,31,08    901.64  119.27   5-  2-  0  947.739  88.140  57.29/ 79.32                            
   139 KARBOWY         JAN            7 PL-0272-02-6724   G    13,34,18    898.93  120.14   2          947.739  88.050  57.23/ 79.25                            
   140 ULIASZ          MAREK          7 PL-0271-00-4455   G    13,50,37    898.05  121.00   3  < 180>  961.471  87.970  57.18/ 79.17                            
                                                                                                                                                               
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO        IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI   |  CZAS  | SZYBKOŚĆ  |COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ.|PUNKTY  | PUNKTY GMP  |                           
  |   |                             |  |       RODOWEJ       |PRZYLOTU|  [m/min]  |CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km]  |        |   C      M  |                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
   141 JANKA           M + A         10 PL-0270-05-9330   G    14,30,34    897.28  121.87   2  < 142>  996.488  87.880  57.12/ 79.09                            
   142 JANKA           M + A         10 PL-0418-04-127    G    14,30,37    897.24  122.73   3          996.488  87.790  57.06/ 79.01                            
   143 OLEJARCZYK      TADEUSZ        7 PL-0272-03-19          13,18,54    888.10  123.60   5-  2-  0  922.645  87.710                                          
   144 ŻYLIŃSKI        MIROSŁAW       7 PL-0272-02-5507   G    13,47,25    887.83  124.46   7-  2-  0  947.687  87.620  56.95/ 78.86                            
   145 WITULSKI        TOMASZ         8 PL-0272-02-1270   G    13,15,57    887.82  125.32  14-  2-  0  919.737  87.530  56.90/ 78.78                            
   146 KOWALEWSCY      L + T          9 PL-0271-03-12024  G N  14,14,55    883.91  126.19   5          967.813  87.450  56.84/ 78.70                            
   147 INDRZEJCZAK     ZDZISŁAW       7 PL-0272-06-10593       13,15,12    883.69  127.05   2          914.800  87.360                                          
   148 DĘBIŃSKI        SŁAWOMIR       8 PL-0272-02-3419        13,34,17    878.76  127.92   5-  2-  0  926.460  87.270                                          
   149 SZYMAŃSKI       JAROSŁAW       9 PL-0271-05-6319   G    14,44,17    878.38  128.78   7-  2-  0  987.546  87.190  56.67/ 78.47                            
   150 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW  9 PL-0271-01-11065  G    14,43,00    878.14  129.65   2  < 174>  986.156  87.100  56.61/ 78.39                            
   151 WESOŁOWSKI      RYSZARD        7 PL-0272-03-2018        13,38,30    877.00  130.51   5-  1-  0  928.307  87.010                                          
   152 KOWALSKI        MIROSŁ.+ROB.   9 PL-0271-02-8355   G    14,38,10    876.95  131.37   2          980.576  86.930  56.50/ 78.23                            
   153 KUSZ            KAMIL         10 PL-0282-04-23299  G    14,52,17    876.31  132.24   2  < 207>  992.232  86.840  56.45/ 78.16                            
   154 ZABOROWSKI      LEONARD        6 PL-0270-03-8155   G    14,56,13    872.86  133.10   5-  3-  3  991.761  86.750  56.39/ 78.08                            
   155 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-04-1640   G    14,04,16    872.26  133.97   3  < 156>  945.767  86.670  56.33/ 78.00                            
   156 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-99-1809     N  14,06,17    870.64  134.83   4  < 181>  945.767  86.580                                          
   157 NIEZBORAŁA      ADAM           8 PL-0272-03-7852   G    13,49,49    870.26  135.70   3-  1-  0  931.019  86.490  56.22/ 77.84                            
   158 PIOCHACZ        CZESŁAW        8 PL-0272-99-16969       13,46,58    868.25  136.56   2  < 185>  926.389  86.410                                          
   159 URBAŃSKI        MAREK          7 PL-0271-02-5691   G    14,25,29    868.14  137.42   2          959.715  86.320  56.11/ 77.69                            
   160 HOLIK           CZESŁAW        7 PL-0272-01-8663   G    13,51,24    867.78  138.29   2          929.735  86.230  56.05/ 77.61                            
   161 ZABOROWSKI      LEONARD        6 PL-0270-05-4118   G    15,03,08    867.58  139.15   2  < 168>  991.761  86.150  56.00/ 77.53                            
   162 MICHAŁEK        ANDRZEJ        9 PL-0271-02-9964   G    14,51,24    866.55  140.02   2          980.414  86.060  55.94/ 77.45                            
   163 KAMIŃSKI        KAZIMIERZ      9 PL-0200-02-355    G    14,41,50    863.04  140.88   5-  1-  0  968.191  85.970  55.88/ 77.38                            
   164 KOWALSKI        W + D         10 PL-0282-03-5582   G N  14,58,37    861.33  141.75   7  < 165>  980.730  85.890  55.83/ 77.30                            
   165 KOWALSKI        W + D         10 PL-0270-06-2556   G N  15,02,28    858.43  142.61   8          980.730  85.800  55.77/ 77.22                            
   166 RADZIUK         KRZYSZTOF      7 PL-0272-97-270         14,28,02    855.03  143.47   2  < 186>  947.398  85.710                                          
   167 GROCHOWSKI Z. + DASZKIEWICZ T  9 PL-0271-02-11676  G    14,51,40    853.58  144.34   5-  1-  0  965.968  85.630  55.66/ 77.06                            
   168 ZABOROWSKI      LEONARD        6 PL-0270-03-8123   G    15,23,48    852.17  145.20   3          991.761  85.540  55.60/ 76.99                            
   169 BIELAWSKI       WIESŁAW,HENR   7 PL-0271-01-8809   G    14,25,52    850.77  146.07   3-  1-  0  940.838  85.450  55.55/ 76.91                            
   170 KAPELA          ADAM           7 PL-0272-03-16638       14,29,53    849.41  146.93   5-  1-  0  942.751  85.370                                          
   171 ŻYLIŃSKI        MIROSŁAW       7 PL-0272-05-2819   G    14,40,32    845.75  147.80   2          947.687  85.280  55.43/ 76.75                            
   172 FURMAN          ROMAN          7 PL-0272-05-4836   G    14,23,18    842.36  148.66   3  < 173>  929.372  85.190  55.38/ 76.68                            
   173 FURMAN          ROMAN          7 PL-0272-02-9609   G N  14,23,25    842.27  149.52   4          929.372  85.110  55.32/ 76.60                            
   174 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW  9 PL-0271-06-4584   G    15,36,04    838.52  150.39   3          986.156  85.020  55.26/ 76.52                            
   175 SIEMIENIEWSKI   ZENON          7 PL-0401-05-7089   G    15,02,40    835.90  151.25   5-  1-  0  955.153  84.940  55.21/ 76.44                            
   176 NOWAK MAREK,    STEFAN         7 PL-0272-06-15173  G    15,08,46    835.67  152.12   2          959.994  84.850  55.15/ 76.36                            
   177 DĘBIŃSKI        SŁAWOMIR       8 PL-0272-03-7771        14,30,35    834.21  152.98   2          926.460  84.760                                          
   178 OLEJARCZYK      TADEUSZ        7 PL-0272-03-1           14,29,09    831.85  153.85   2          922.645  84.680                                          
   179 REZLER          CZESŁAW        7 PL-0272-02-10760  G    14,24,18    828.70  154.71   2          915.136  84.590  54.98/ 76.13                            
   180 ULIASZ          MAREK          7 PL-0271-04-7081   G N  15,20,30    828.50  155.57   4          961.471  84.500  54.93/ 76.05                            
   181 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-00-15046  G N  15,02,00    828.17  156.44   5  < 190>  945.767  84.420  54.87/ 75.97                            
   182 GAPIŃSKI        WALENTY       10 PL-0282-04-24475  G    16,17,44    826.21  157.30   2  < 230> 1006.099  84.330  54.81/ 75.90                            
   183 RUTKOWSKI H. +  SZULC M.       9 PL-0271-04-51     G    15,55,45    824.85  158.17   3          986.317  84.240  54.76/ 75.82                            
   184 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF      7 PL-040 -03-8063        15,20,07    822.87  159.03   2  < 204>  954.627  84.160                                          
   185 PIOCHACZ        CZESŁAW        8 PL-0272-04-19176       14,47,28    821.66  159.90   3          926.389  84.070                                          
   186 RADZIUK         KRZYSZTOF      7 PL-0272-01-5080        15,18,25    817.84  160.76   3          947.398  83.980                                          
   187 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ        8 PL-0272-04-18850  G N  14,59,20    812.72  161.62   4  < 201>  925.954  83.900  54.53/ 75.51                            
                                                                                                                                                               
                                                      -   5 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO        IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI   |  CZAS  | SZYBKOŚĆ  |COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ.|PUNKTY  | PUNKTY GMP  |                           
  |   |                             |  |       RODOWEJ       |PRZYLOTU|  [m/min]  |CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km]  |        |   C      M  |                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
   188 OGRODNIK        ROBERT         6 PL-0270-05-5436   G    16,25,28    811.74  162.49   2  < 219>  994.755  83.810  54.48/ 75.43                            
   189 RYBARKIEWICZ    RYSZARD        7 PL-0272-05-957    G    15,26,27    808.46  163.35   2          943.023  83.720  54.42/ 75.35                            
   190 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-00-4      G N  15,30,54    807.73  164.22   6  < 196>  945.767  83.640  54.36/ 75.27                            
   191 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-05-2513   G N  16,02,36    804.75  165.08   6          967.792  83.550  54.31/ 75.19                            
   192 KALUCKI         JANUSZ         7 PL-0272-04-11788       15,51,42    804.01  165.95   2          958.133  83.460                                          
   193 GLUCZKOWSKI     RYSZARD        7 PL-0272-03-2253        15,04,48    802.09  166.81   5-  1-  0  918.238  83.380                                          
   194 ŻUCHOWSKI       JAROSŁAW       6 PL-0270-01-18837  G    16,36,52    801.89  167.68   2          991.832  83.290  54.14/ 74.96                            
   195 ZDUNCZYK        JÓZEF          7 PL-0272-04-14029  G    15,48,38    792.17  168.54   2          941.605  83.200  54.08/ 74.88                            
   196 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-03-10929  G N  15,54,36    791.70  169.40   7          945.767  83.120  54.03/ 74.81                            
   197 JAGODKA         JAN            7 PL-0272-05-1010   G    15,47,25    787.75  170.27   5-  1-  0  935.391  83.030  53.97/ 74.73                            
   198 CYBULSKI        MARIAN         7 PL-0272-04-9536        16,15,37    783.18  171.13   5-  1-  0  952.043  82.940                                          
   199 LIS             MARCIN         7 PL-0272-04-11472  G    16,39,37    773.58  172.00   4-  1-  0  958.937  82.860  53.86/ 74.57                            
   200 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0425-07-6555     N  16,28,23    773.11  172.86   6  < 211>  949.676  82.770                                          
   201 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ        8 PL-0401-01-6398   G N  16,01,00    770.99  173.73   5  < 214>  925.954  82.680  53.74/ 74.42                            
   202 WITULSKI        TOMASZ         8 PL-0272-04-7587   G    15,53,12    770.82  174.59   2          919.737  82.600  53.69/ 74.34                            
   203 HARBOWSKI       KAZIMIERZ      7 PL-0100-03-10215  G    16,30,41    770.81  175.45   2          948.623  82.510  53.63/ 74.26                            
   204 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF      7 PL-0272-03-12611       16,43,00    768.00  176.32   3  < 220>  954.627   0.000                                          
   205 ŁASSA           JAROSŁAW       6 PL-0270-05-20211  G    17,46,41    767.54  177.18   2         1002.935  82.340  53.52/ 74.10                            
   206 PERTEK          JACEK          8 PL-0270-02-8065   G N  16,41,32    766.98  178.05   5  < 216>  952.235  82.250  53.46/ 74.03                            
   207 KUSZ            KAMIL         10 PL-0282-04-23261  G    17,42,34    761.75  178.91   3          992.232  82.160  53.41/ 73.95                            
   208 JANKA           JERZY         10 PL-0270-00-11869  G    17,50,50    760.18  179.78   3-  2-  0  996.467  82.080  53.35/ 73.87                            
   209 ŁAPACZ          DIONIZY        9 PL-0369-04-9339   G    17,23,09    758.39  180.64   2          973.123  81.990  53.29/ 73.79                            
   210 DASSUJ          IRENEUSZ       8 PL-0272-99-10757       17,01,45    757.30  181.50   9-  1-  0  955.521  81.900                                          
   211 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0270-03-693    G N  17,02,52    752.00  182.37   7  < 217>  949.676  81.820  53.18/ 73.64                            
   212 JARMUDA         B.            10 PL-0282-05-2615   G    18,35,45  17:27:34  183.23   3-  1-  0 1014.339  81.730  53.13/ 73.56                            
   213 ZABEL           ROMAN          7 PL-0271-02-2447   G    17,39,05  17:36:10  184.10   2          965.383  81.650  53.07/ 73.48                            
   214 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ        8 PL-0272-01-1563   G N  16,47,04  17:36:43  184.96   6          925.954  81.560  53.01/ 73.40                            
   215 SZYMAŃSKI       JAROSŁAW       9 PL-0271-06-4922        18,12,01  17:39:33  185.83   2          987.546  81.470                                          
   216 PERTEK          JACEK          8 PL-0270-04-16068  G N  17,29,07  17:43:44  186.69   6          952.235  81.390  52.90/ 73.25                            
   217 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0272-04-15745    N  17,27,23  17:45:24  187.55   8  < 218>  949.676  81.300                                          
   218 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0272-02-15629  G N  17,28,11  17:46:12  188.42   9  < 223>  949.676  81.210  52.79/ 73.09                            
   219 OGRODNIK        ROBERT         6 PL-0270-05-5412   G    18,28,48  17:46:43  189.28   3          994.755  81.130  52.73/ 73.01                            
   220 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF      7 PL-0287-02-2059     N  17,37,57  17:49:22  190.15   4          954.627  81.040                                          
   221 HACZKOWSKI      ANDRZEJ        7 PL-0272-05-9045        16,51,40  17:51:25  191.01   2          918.382  80.950                                          
   222 KOŁACZ          SZ + SZ        6 PL-0270-05-3483   G    18,14,56  17:52:34  191.88   2  < 232>  979.965  80.870  52.56/ 72.78                            
   223 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0270-03-641    G N  17,46,59  18:05:00  192.74  10          949.676  80.780  52.51/ 72.70                            
   224 JANKA           JERZY         10 PL-0282-04-23877  G    18,53,56  18:09:34  193.60   2          996.467  80.690  52.45/ 72.62                            
   225 ZALEWSKI +      WOŹNIAK       10 PL-0282-03-5709   G    18,56,39  18:15:34  194.47   5-  1-  0  994.001  80.610  52.39/ 72.55                            
   226 TRZNADEL        TADEUSZ        6 PL-0340-06-1057   G    18,35,54  18:16:49  195.33  11-  1-  0  977.514  80.520  52.34/ 72.47                            
   227 LEWANDOWSKI     BOGDAN         7 PL-0150-04-2868   G    17,36,59  18:19:07  196.20   7-  1-  0  931.587  80.430  52.28/ 72.39                            
   228 PATKOWSKI       TADEUSZ        7 PL-0272-02-6611   G    17,58,07  18:21:28  197.06   5-  1-  0  945.682  80.350  52.23/ 72.31                            
   229 MAŁEK           ZDZISŁAW       6 PL-0270-05-7540   G    19,16,28  18:23:25  197.93   3-  1-  0 1002.979  80.260  52.17/ 72.23                            
   230 GAPIŃSKI        WALENTY       10 PL-0270-99-501    G    19,23,37  18:26:25  198.79   3         1006.099  80.170  52.11/ 72.16                            
   231 KRÓL            HENRYK         7 PL-0272-02-6752   G    18,06,40  18:26:45  199.65   3          948.134  80.090  52.06/ 72.08                            
   232 KOŁACZ          SZ + SZ        6 PL-0270-03-7134   G    18,51,27  18:29:06  200.52   3          979.965  80.000  52.00/ 72.00                            
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                             
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                     
   233 PIOCHACZ        CZESŁAW        8 PL-0272-03-7584     N  17,43,36  18:32:40    0.00   4          926.389   0.000                                          
   234 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN         8 PL-0270-04-14792  G N  18,24,44  18:42:45    0.00  11          949.676   0.000                                          
                                                                                                                                                               
                                                      -   6 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO        IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI   |  CZAS  | SZYBKOŚĆ  |COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ.|PUNKTY  | PUNKTY GMP  |                           
  |   |                             |  |       RODOWEJ       |PRZYLOTU|  [m/min]  |CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km]  |        |   C      M  |                           
  +---+-----------------------------+--+---------------------+--------+-----------+------+-----------+-------+--------+-------------+                           
   235 MICHAŁEK        RYSZARD        9 PL-0390-00-1879        19,19,08  18:43:11    0.00   3          990.156   0.000                                          
   236 PĘDZIŃSKI       K + Ł         10 PL-0282-04-21710  G    19,22,38  18:43:29    0.00   2          992.559   0.000                                          
   237 RUTKOWSKI H. +  SZULC M.       9 PL-0271-05-4054   G    19,14,33  18:43:43    0.00   4          986.317   0.000                                          
   238 OGRODNIK        ROBERT         6 PL-0270-06-14644  G    19,27,57  18:45:52    0.00   4          994.755   0.000                                          
   239 RADZIUK         KRZYSZTOF      7 PL-0272-01-5015        18,29,22  18:50:26    0.00   4          947.398   0.000                                          
   240 CIECIELĄG       JAROSŁAW       9 PL-0271-03-5156   G    19,29,18  19:07:43    0.00   3-  0-  0  979.388   0.000                                          
   241 WARYKASZ        STANISŁAW      7 PL-0272-03-10934  G    18,57,56  19:21:10    0.00   8          945.767   0.000                                          
   242 TRZNADEL        TADEUSZ        6 PL-0270-04-12363  G    19,50,36  19:31:31    0.00   2          977.514   0.000                                          
   243 KUPCZYK         KAZIMIERZ      9 PL-0271-05-8048   G    19,33,29  19:31:39    0.00   3          964.569   0.000                                          
   244 CHYŁA           WIESŁAW        9 PL-0271-04-2173   G N  19,46,54  19:40:46    0.00   7          967.792   0.000                                          
   245 HARBOWSKI       KAZIMIERZ      7 PL-0272-03-17940  G    19,22,24  19:41:50    0.00   3          948.623   0.000                                          
   246 DOMEK           JANUSZ         6 PL-0270-04-3429   G    20,25,38  19:42:52    0.00   5-  0-  0  995.264   0.000                                          
   247 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF      7 PL-0425-05-9332        19,32,02  19:43:27    0.00   5          954.627   0.000                                          
   248 JANKOWSKI A.+   BANACH J.      7 PL-0272-01-6028   G    19,24,24  19:44:14    0.00   5-  0-  0  948.323   0.000                                          
   249 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF      7 PL-0270-02-8841        19,35,50  19:47:15    0.00   6          954.627   0.000                                          
   250 JAGODKA         JAN            7 PL-0272-04-964    G    19,18,23  19:55:27    0.00   2          935.391   0.000                                          
   251 HACZKOWSKI      ANDRZEJ        7 PL-0272-06-10921       19,03,51  20:03:36    0.00   3          918.382   0.000                                          
   252 KOZA +          KACZMAREK      8 PL-0272-02-2357        19,27,59  20:17:16    0.00   2          926.237   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                               &k0S                                         

 
(17U(s0P                                                                      
  - strona 1 -                                                                  
                  PZHGP  OKRĘG PIŁA   2008 ROK                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z typowanej 5 [1]                                                  
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
   1 STELMACH        ZBIGNIEW        9  3    3    294.63                        
   2 JARMUZ          PAWEŁ          10  3    3    291.08                        
   3 SMIERZCHALSKI   K + IZA        10  3    3    285.20                        
   4 WICHER          ANDRZEJ         7  3    3    284.93                        
   5 CHYŁA           WIESŁAW         9  3    3    279.05                        
   6 FURMAN          ROMAN           7  3    3    274.19                        
   7 KRÓL            HENRYK          7  3    3    269.01                        
   8 PERTEK          JACEK           8  3    3    268.15                        
   9 KOWALSKI        W + D          10  3    3    268.05                        
  10 ULIASZ          MAREK           7  3    3    266.58                        
  11 OGRODNIK        ROBERT          6  3    3    258.88                        
  12 ZABOROWSKI      LEONARD         6  3    3    258.44                        
  13 KOŁACZ          SZ + SZ         6  3    3    256.54                        
  14 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ         8  3    3    255.76                        
  15 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN          8  3    3    255.59                        
  16 WARYKASZ        STANISŁAW       7  3    3    254.73                        
  17 PIOCHACZ        CZESŁAW         8  2    2    170.48                        
  18 BALIŃSKI        ZDZISŁAW        9  0    0      0.00                        
  19 MICHAŁEK        ANDRZEJ         9  0    0      0.00                        
  20 GROCHOWSKI Z. + DASZKIEWICZ T   9  0    0      0.00                        
  21 SZŁAPAK         WŁODZIMIERZ     9  0    0      0.00                        
  22 JAGIEŁKA A. +   FABJANSKI K.    9  0    0      0.00                        
  23 SOŁTYSIAK       ZBIGNIEW        9  0    0      0.00                        
  24 RZYWUCKI        FRANCISZEK      9  0    0      0.00                        
  25 BIEŃ            MARIAN          9  0    0      0.00                        
  26 MICHAŁEK        RYSZARD         9  0    0      0.00                        
  27 SCHMIDT         EDWARD          9  0    0      0.00                        
  28 STEFFEN         JANUSZ          9  0    0      0.00                        
  29 RUTKOWSKI H. +  SZULC M.        9  0    0      0.00                        
  30 KOWALSKI        MIROSŁ.+ROB.    9  0    0      0.00                        
  31 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW   9  0    0      0.00                        
  32 FRELICH WALD. + DORSZ LESZEK    9  0    0      0.00                        
  33 CIECIELĄG       JAROSŁAW        9  0    0      0.00                        
  34 ŁAZAROWICZ      KRZYSZTOF       9  0    0      0.00                        
  35 SZYMAŃSKI       JAROSŁAW        9  0    0      0.00                        
  36 KOWALSKI        MIECZYSŁAW      9  0    0      0.00                        
  37 BIATKOWSKI      JERZY           9  0    0      0.00                        
  38 PELA            ANDRZEJ         9  0    0      0.00                        
  39 KAMIŃSKI        KAZIMIERZ       9  0    0      0.00                        
  40 KOWALEWSCY      L + T           9  0    0      0.00                        
  41 ŁAPACZ          DIONIZY         9  0    0      0.00                        
  42 KUPCZYK         KAZIMIERZ       9  0    0      0.00                        
  43 WERNER          BOGDAN          9  0    0      0.00                        
  44 WENDLAND        BOGDAN          9  0    0      0.00                        
  45 SZCZAP KONSTANT + TOMASZ        9  0    0      0.00                        
  46 GAJEWSKI        ZBIGNIEW        6  0    0      0.00                        
  47 DOMEK           JANUSZ          6  0    0      0.00                        
  48 ŁASSA           JAROSŁAW        6  0    0      0.00                        
  49 ZAJĄC           JERZY           6  0    0      0.00                        
  50 POLEWACZ        JERZY           6  0    0      0.00                        
  51 ŁASSA           DARIUSZ         6  0    0      0.00                        
                                                                               
  - strona 2 -                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z typowanej 5 [1]                                                  
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
  52 KUFFEL          PAWEŁ           6  0    0      0.00                        
  53 MUSIAŁ          ŚMIAŁEK         6  0    0      0.00                        
  54 WESTPHAL        PIOTR           6  0    0      0.00                        
  55 SZELKA M.+      P.              6  0    0      0.00                        
  56 IGNASZAK        J + B           6  0    0      0.00                        
  57 ANDRASZEWICZ    P + K           6  0    0      0.00                        
  58 LITWA           KAZIMIERZ       6  0    0      0.00                        
  59 MAŁEK           ZDZISŁAW        6  0    0      0.00                        
  60 MAŁKOWSKI       JAN             6  0    0      0.00                        
  61 KRAJNIAK        JERZY           6  0    0      0.00                        
  62 CYTLAK          ANDRZEJ         6  0    0      0.00                        
  63 WRZESZCZ        JANUSZ          6  0    0      0.00                        
  64 ZDUNEK          MIECZYSŁAW      6  0    0      0.00                        
  65 NOWICKI         TADEUSZ         6  0    0      0.00                        
  66 ŁAPACZ          MARCIN          6  0    0      0.00                        
  67 NOWAK           MARIUSZ         6  0    0      0.00                        
  68 ŚLĘZAK          TOMASZ          6  0    0      0.00                        
  69 TRZNADEL        TADEUSZ         6  0    0      0.00                        
  70 ŻUCHOWSKI       JAROSŁAW        6  0    0      0.00                        
  71 MASLANKA        STANISŁAW       6  0    0      0.00                        
  72 PIĘTKA          ZBIGNIEW        6  0    0      0.00                        
  73 NOWAK           R + Z           6  0    0      0.00                        
  74 MIELITZ         WALDEMAR        6  0    0      0.00                        
  75 MICHALAK        WALDEMAR        6  0    0      0.00                        
  76 STEFASKI        WIESŁAW         6  0    0      0.00                        
  77 KASPERCZAK      MARCIN          6  0    0      0.00                        
  78 OWCZARZAK       JAN             6  0    0      0.00                        
  79 PANEK HENRYK +  TOMASZ          6  0    0      0.00                        
  80 ŚWIERCZYŃSKI    A + M           6  0    0      0.00                        
  81 HARKOWY         IRENEUSZ        6  0    0      0.00                        
  82 CZARNIECKI      PIOTR           7  0    0      0.00                        
  83 FRANCUZIK       TADEUSZ         7  0    0      0.00                        
  84 HACZKOWSKI      ANDRZEJ         7  0    0      0.00                        
  85 KOSCIELNIK      WIESŁAW         7  0    0      0.00                        
  86 KARBOWY         JAN             7  0    0      0.00                        
  87 NALEWAJEK       MARIUSZ         7  0    0      0.00                        
  88 OLEKSIEJUK      MIROSŁAW        7  0    0      0.00                        
  89 BZDRĘGA         RYSZARD         7  0    0      0.00                        
  90 PATKOWSKI       TADEUSZ         7  0    0      0.00                        
  91 SOBOLEWSKI      CZESŁAW         7  0    0      0.00                        
  92 ZBOROWSKI       RYSZARD         7  0    0      0.00                        
  93 RYBARKIEWICZ    RYSZARD         7  0    0      0.00                        
  94 STACHECKI       JERZY           7  0    0      0.00                        
  95 JAGODKA         JAN             7  0    0      0.00                        
  96 SASINSKI        SŁAWOMIR        7  0    0      0.00                        
  97 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF       7  0    0      0.00                        
  98 SIEMIENIEWSKI   ZENON           7  0    0      0.00                        
  99 NORKOWSKI       WIESŁAW         7  0    0      0.00                        
 100 KOLANOS         CZESŁAW         7  0    0      0.00                        
 101 RADZIUK         KRZYSZTOF       7  0    0      0.00                        
 102 KAPELA          ADAM            7  0    0      0.00                        
                                                                               
  - strona 3 -                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z typowanej 5 [1]                                                  
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
 103 KUNCEWICZ       JAN             7  0    0      0.00                        
 104 HARBOWSKI       KAZIMIERZ       7  0    0      0.00                        
 105 JANKOWSKI A.+   BANACH J.       7  0    0      0.00                        
 106 KACZMAREK       WOJCIECH        7  0    0      0.00                        
 107 MATYJASIK       JÓZEF           7  0    0      0.00                        
 108 SPÓD            JAN             7  0    0      0.00                        
 109 JANIK A.+       KOZŁOWSKI J.    7  0    0      0.00                        
 110 KARGUL          EUGENISZ        7  0    0      0.00                        
 111 WANDACHOWICZ    WINCENTY        7  0    0      0.00                        
 112 BIELAWSKI       WIESŁAW,HENR    7  0    0      0.00                        
 113 NOWAK MAREK,    STEFAN          7  0    0      0.00                        
 114 GLUCZKOWSKI     RYSZARD         7  0    0      0.00                        
 115 DOBOSZ          ZDZISŁAW        7  0    0      0.00                        
 116 CZERNIGA        EDMUND          7  0    0      0.00                        
 117 WANKIEWICZ      STEFAN          7  0    0      0.00                        
 118 PABJAN          LECH            7  0    0      0.00                        
 119 PABIAN          JAN             7  0    0      0.00                        
 120 ZDUNCZYK        JÓZEF           7  0    0      0.00                        
 121 REZLER          CZESŁAW         7  0    0      0.00                        
 122 INDRZEJCZAK     ZDZISŁAW        7  0    0      0.00                        
 123 KOTWICA         JAN             7  0    0      0.00                        
 124 RUBAK           ROMAN           7  0    0      0.00                        
 125 LEWCZAK         J H M           7  0    0      0.00                        
 126 CHRZAN          ZBIGNIEW        7  0    0      0.00                        
 127 LIS             MARCIN          7  0    0      0.00                        
 128 BIEŃ            RAFAŁ           7  0    0      0.00                        
 129 ZABEL           ROMAN           7  0    0      0.00                        
 130 URBAŃSKI        MAREK           7  0    0      0.00                        
 131 SZKLARZ         RYSZARD         7  0    0      0.00                        
 132 SZAŁAS          ZBIGNIEW        7  0    0      0.00                        
 133 KMIECIK         PIOTR           7  0    0      0.00                        
 134 CYBULSKI        MARIAN          7  0    0      0.00                        
 135 GABRYSIAK       JERZY           7  0    0      0.00                        
 136 GRUCA +         PIWIŃSKI        7  0    0      0.00                        
 137 ŻYLIŃSKI        MIROSŁAW        7  0    0      0.00                        
 138 LEWANDOWSKI     BOGDAN          7  0    0      0.00                        
 139 SZCZEPAŃSKI     KRZYSZTOF       7  0    0      0.00                        
 140 OLEJARCZYK      TADEUSZ         7  0    0      0.00                        
 141 KARNAS          TADEUSZ         7  0    0      0.00                        
 142 KALUCKI         JANUSZ          7  0    0      0.00                        
 143 OWCZAREK        ZYGMUNT         7  0    0      0.00                        
 144 HOLIK           CZESŁAW         7  0    0      0.00                        
 145 WESOŁOWSKI      RYSZARD         7  0    0      0.00                        
 146 MISIURA         KRZYSZTOF       7  0    0      0.00                        
 147 GRAŚ            WŁADYSŁAW       8  0    0      0.00                        
 148 NIEZBORAŁA      ADAM            8  0    0      0.00                        
 149 KRYCH           ROMAN           8  0    0      0.00                        
 150 TWARDOCHLEB     EMIL            8  0    0      0.00                        
 151 JÓZEFIAK        MIECZYSŁAW      8  0    0      0.00                        
 152 LEDER           EDWARD          8  0    0      0.00                        
 153 DASSUJ          IRENEUSZ        8  0    0      0.00                        
                                                                               
  - strona 4 -                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z typowanej 5 [1]                                                  
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
 154 MAGRZIARZ       TADEUSZ         8  0    0      0.00                        
 155 JÓZEFIAK        GRZEGORZ        8  0    0      0.00                        
 156 FURMAN          LESZEK          8  0    0      0.00                        
 157 DĘBIŃSKI        SŁAWOMIR        8  0    0      0.00                        
 158 KOZA +          KACZMAREK       8  0    0      0.00                        
 159 WIDMAN BOLESŁAW SZYMON          8  0    0      0.00                        
 160 WITULSKI        TOMASZ          8  0    0      0.00                        
 161 STOCHAJ         ANDRZEJ         8  0    0      0.00                        
 162 PYTEL           WIESŁAW         8  0    0      0.00                        
 163 BŁOCH           BRONISŁAW       8  0    0      0.00                        
 164 BRUDZIŃSKI +    OLEJNIK         8  0    0      0.00                        
 165 WYPUSZ +        KMIECIK         8  0    0      0.00                        
 166 HEYER           RAFAŁ           8  0    0      0.00                        
 167 KRYSTEK         PAWEŁ           8  0    0      0.00                        
 168 GRAŚ            MIECZYSŁAW      8  0    0      0.00                        
 169 DUDA            A+ K           10  0    0      0.00                        
 170 GAPIŃSKI        WALENTY        10  0    0      0.00                        
 171 JANKA           M + A          10  0    0      0.00                        
 172 PĘDZIŃSKI       K + Ł          10  0    0      0.00                        
 173 WOŹNY K.   +    NOWAK T.       10  0    0      0.00                        
 174 ZALEWSKI +      WOŹNIAK        10  0    0      0.00                        
 175 WIECZOREK       ADAM           10  0    0      0.00                        
 176 BANASIK         A. M.          10  0    0      0.00                        
 177 JANKA           JERZY          10  0    0      0.00                        
 178 KOSTECKI        S + M          10  0    0      0.00                        
 179 KUSZ            KAMIL          10  0    0      0.00                        
 180 WIECZOREK       W + L          10  0    0      0.00                        
 181 PAWLACZYK       M + D          10  0    0      0.00                        
 182 IGNACZAK +      SMARZEWSKI     10  0    0      0.00                        
 183 JARMUDA         B.             10  0    0      0.00                        
 184 MIELITZ         RAFAŁ          10  0    0      0.00                        
 185 BORUS           ROBERT         10  0    0      0.00                        
 186 PIETRZKIEWICZ   R.             10  0    0      0.00                        
 187 PLEWA           ŁUKASZ         10  0    0      0.00                        
 188 NOWAK           TOMASZ         10  0    0      0.00                        
 189 KAZMIERCZAK     JERZY          10  0    0      0.00                        
 190 MUCHA           MARIAN         10  0    0      0.00                        
 191 NOWICKI         K +M           10  0    0      0.00                        
 192 STEFAŃSKI       M + L          10  0    0      0.00                        
 193 SZCZEPAŃSKI     BOGDAN         10  0    0      0.00                        
 194 KANIEWSKA       KATARZYNA      10  0    0      0.00                        

 
(17U(s0P                                                                      
  - strona 1 -                                                                  
                  PZHGP  OKRĘG  PIŁA  2008 ROK                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z całości [2]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
   1 STELMACH        ZBIGNIEW        9  3    3    336.83                        
   2 CHYŁA           WIESŁAW         9  3    3    335.82                        
   3 JARMUZ          PAWEŁ          10  3    3    332.98                        
   4 MĄDRAWSKI JACEK MARIAN          8  3    3    332.88                        
   5 PERTEK          JACEK           8  3    3    332.65                        
   6 WICHER          ANDRZEJ         7  3    3    332.39                        
   7 FURMAN          LESZEK          8  3    3    332.34                        
   8 SMIERZCHALSKI   K + IZA        10  3    3    331.88                        
   9 KOWALEWSCY      L + T           9  3    3    331.47                        
  10 WANKIEWICZ      STEFAN          7  3    3    331.11                        
  11 KOWALSKI        W + D          10  3    3    330.21                        
  12 FURMAN          ROMAN           7  3    3    329.19                        
  13 BILSKI RYSZARD  TADEUSZ         8  3    3    329.05                        
  14 JANKA           M + A          10  3    3    328.81                        
  15 WARYKASZ        STANISŁAW       7  3    3    328.59                        
  16 RUTKOWSKI H. +  SZULC M.        9  3    3    327.91                        
  17 KRÓL            HENRYK          7  3    3    327.75                        
  18 ULIASZ          MAREK           7  3    3    327.49                        
  19 RADZIUK         KRZYSZTOF       7  3    3    327.41                        
  20 ŚWIĄDER         JAN+ ZBIGNIEW   9  3    3    326.63                        
  21 PIOCHACZ        CZESŁAW         8  3    3    326.47                        
  22 KUSZ            KAMIL          10  3    3    326.30                        
  23 ZABOROWSKI      LEONARD         6  3    3    325.92                        
  24 MARCINKOWSKI    KRZYSZTOF       7  3    3    325.76                        
  25 OGRODNIK        ROBERT          6  3    3    325.72                        
  26 GAPIŃSKI        WALENTY        10  3    3    325.68                        
  27 KOŁACZ          SZ + SZ         6  3    3    325.10                        
  28 WENDLAND        BOGDAN          9  2    2    222.57                        
  29 KUPCZYK         KAZIMIERZ       9  2    2    221.47                        
  30 BIATKOWSKI      JERZY           9  2    2    221.05                        
  31 NOWAK           MARIUSZ         6  2    2    220.98                        
  32 MICHAŁEK        ANDRZEJ         9  2    2    220.74                        
  33 SZKLARZ         RYSZARD         7  2    2    220.71                        
  34 PABJAN          LECH            7  2    2    220.61                        
  35 KRYCH           ROMAN           8  2    2    220.60                        
  36 KARGUL          EUGENISZ        7  2    2    220.08                        
  37 KOWALSKI        MIROSŁ.+ROB.    9  2    2    219.48                        
  38 MICHAŁEK        RYSZARD         9  2    2    219.28                        
  39 FRELICH WALD. + DORSZ LESZEK    9  2    2    219.12                        
  40 URBAŃSKI        MAREK           7  2    2    218.97                        
  41 ŁAPACZ          DIONIZY         9  2    2    218.87                        
  42 INDRZEJCZAK     ZDZISŁAW        7  2    2    218.69                        
  43 RYBARKIEWICZ    RYSZARD         7  2    2    218.53                        
  44 REZLER          CZESŁAW         7  2    2    218.37                        
  45 KALUCKI         JANUSZ          7  2    2    218.34                        
  46 HOLIK           CZESŁAW         7  2    2    218.07                        
  47 ŻUCHOWSKI       JAROSŁAW        6  2    2    218.01                        
  48 KARBOWY         JAN             7  2    2    218.01                        
  49 ŁASSA           JAROSŁAW        6  2    2    217.96                        
  50 HACZKOWSKI      ANDRZEJ         7  2    2    217.93                        
  51 HARBOWSKI       KAZIMIERZ       7  2    2    217.68                        
                                                                               
  - strona 2 -                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z całości [2]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
  52 NOWAK MAREK,    STEFAN          7  2    2    217.47                        
  53 ŻYLIŃSKI        MIROSŁAW        7  2    2    217.34                        
  54 OLEJARCZYK      TADEUSZ         7  2    2    217.20                        
  55 ZDUNCZYK        JÓZEF           7  2    2    217.16                        
  56 DĘBIŃSKI        SŁAWOMIR        8  2    2    217.13                        
  57 ZABEL           ROMAN           7  2    2    217.02                        
  58 WITULSKI        TOMASZ          8  2    2    216.59                        
  59 SZYMAŃSKI       JAROSŁAW        9  2    2    216.19                        
  60 JANKA           JERZY          10  2    2    214.85                        
  61 PIĘTKA          ZBIGNIEW        6  1    1    116.13                        
  62 STOCHAJ         ANDRZEJ         8  1    1    112.14                        
  63 MIELITZ         RAFAŁ          10  1    1    112.13                        
  64 SZCZEPAŃSKI     KRZYSZTOF       7  1    1    111.86                        
  65 PĘDZIŃSKI       K + Ł          10  1    1    111.81                        
  66 MASLANKA        STANISŁAW       6  1    1    111.46                        
  67 CZARNIECKI      PIOTR           7  1    1    110.99                        
  68 RUBAK           ROMAN           7  1    1    110.94                        
  69 FRANCUZIK       TADEUSZ         7  1    1    110.88                        
  70 ZBOROWSKI       RYSZARD         7  1    1    110.50                        
  71 NORKOWSKI       WIESŁAW         7  1    1    110.41                        
  72 WIDMAN BOLESŁAW SZYMON          8  1    1    110.35                        
  73 WOŹNY K.   +    NOWAK T.       10  1    1    110.28                        
  74 PABIAN          JAN             7  1    1    110.24                        
  75 PAWLACZYK       M + D          10  1    1    110.23                        
  76 STEFASKI        WIESŁAW         6  1    1    110.01                        
  77 BANASIK         A. M.          10  1    1    110.00                        
  78 KUNCEWICZ       JAN             7  1    1    110.00                        
  79 WIECZOREK       W + L          10  1    1    109.89                        
  80 PANEK HENRYK +  TOMASZ          6  1    1    109.77                        
  81 SOBOLEWSKI      CZESŁAW         7  1    1    109.70                        
  82 MIELITZ         WALDEMAR        6  1    1    109.56                        
  83 MICHALAK        WALDEMAR        6  1    1    109.47                        
  84 KOZA +          KACZMAREK       8  1    1    109.43                        
  85 KASPERCZAK      MARCIN          6  1    1    109.42                        
  86 KOSCIELNIK      WIESŁAW         7  1    1    109.29                        
  87 KUFFEL          PAWEŁ           6  1    1    109.02                        
  88 WESOŁOWSKI      RYSZARD         7  1    1    108.77                        
  89 NIEZBORAŁA      ADAM            8  1    1    108.70                        
  90 KAMIŃSKI        KAZIMIERZ       9  1    1    108.63                        
  91 GROCHOWSKI Z. + DASZKIEWICZ T   9  1    1    108.54                        
  92 BIELAWSKI       WIESŁAW,HENR    7  1    1    108.51                        
  93 KAPELA          ADAM            7  1    1    108.49                        
  94 SIEMIENIEWSKI   ZENON           7  1    1    108.36                        
  95 GLUCZKOWSKI     RYSZARD         7  1    1    108.02                        
  96 JAGODKA         JAN             7  1    1    107.88                        
  97 CYBULSKI        MARIAN          7  1    1    107.83                        
  98 LIS             MARCIN          7  1    1    107.74                        
  99 DASSUJ          IRENEUSZ        8  1    1    107.57                        
 100 JARMUDA         B.             10  1    1    107.48                        
 101 ZALEWSKI +      WOŹNIAK        10  1    1    107.21                        
 102 TRZNADEL        TADEUSZ         6  1    1    107.21                        
                                                                               
  - strona 3 -                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z całości [2]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
 103 LEWANDOWSKI     BOGDAN          7  1    1    107.19                        
 104 PATKOWSKI       TADEUSZ         7  1    1    107.18                        
 105 MAŁEK           ZDZISŁAW        6  1    1    107.17                        
 106 BALIŃSKI        ZDZISŁAW        9  0    0      0.00                        
 107 SZŁAPAK         WŁODZIMIERZ     9  0    0      0.00                        
 108 JAGIEŁKA A. +   FABJANSKI K.    9  0    0      0.00                        
 109 SOŁTYSIAK       ZBIGNIEW        9  0    0      0.00                        
 110 RZYWUCKI        FRANCISZEK      9  0    0      0.00                        
 111 BIEŃ            MARIAN          9  0    0      0.00                        
 112 SCHMIDT         EDWARD          9  0    0      0.00                        
 113 STEFFEN         JANUSZ          9  0    0      0.00                        
 114 CIECIELĄG       JAROSŁAW        9  0    0      0.00                        
 115 ŁAZAROWICZ      KRZYSZTOF       9  0    0      0.00                        
 116 KOWALSKI        MIECZYSŁAW      9  0    0      0.00                        
 117 PELA            ANDRZEJ         9  0    0      0.00                        
 118 WERNER          BOGDAN          9  0    0      0.00                        
 119 SZCZAP KONSTANT + TOMASZ        9  0    0      0.00                        
 120 GAJEWSKI        ZBIGNIEW        6  0    0      0.00                        
 121 DOMEK           JANUSZ          6  0    0      0.00                        
 122 ZAJĄC           JERZY           6  0    0      0.00                        
 123 POLEWACZ        JERZY           6  0    0      0.00                        
 124 ŁASSA           DARIUSZ         6  0    0      0.00                        
 125 MUSIAŁ          ŚMIAŁEK         6  0    0      0.00                        
 126 WESTPHAL        PIOTR           6  0    0      0.00                        
 127 SZELKA M.+      P.              6  0    0      0.00                        
 128 IGNASZAK        J + B           6  0    0      0.00                        
 129 ANDRASZEWICZ    P + K           6  0    0      0.00                        
 130 LITWA           KAZIMIERZ       6  0    0      0.00                        
 131 MAŁKOWSKI       JAN             6  0    0      0.00                        
 132 KRAJNIAK        JERZY           6  0    0      0.00                        
 133 CYTLAK          ANDRZEJ         6  0    0      0.00                        
 134 WRZESZCZ        JANUSZ          6  0    0      0.00                        
 135 ZDUNEK          MIECZYSŁAW      6  0    0      0.00                        
 136 NOWICKI         TADEUSZ         6  0    0      0.00                        
 137 ŁAPACZ          MARCIN          6  0    0      0.00                        
 138 ŚLĘZAK          TOMASZ          6  0    0      0.00                        
 139 NOWAK           R + Z           6  0    0      0.00                        
 140 OWCZARZAK       JAN             6  0    0      0.00                        
 141 ŚWIERCZYŃSKI    A + M           6  0    0      0.00                        
 142 HARKOWY         IRENEUSZ        6  0    0      0.00                        
 143 NALEWAJEK       MARIUSZ         7  0    0      0.00                        
 144 OLEKSIEJUK      MIROSŁAW        7  0    0      0.00                        
 145 BZDRĘGA         RYSZARD         7  0    0      0.00                        
 146 STACHECKI       JERZY           7  0    0      0.00                        
 147 SASINSKI        SŁAWOMIR        7  0    0      0.00                        
 148 KOLANOS         CZESŁAW         7  0    0      0.00                        
 149 JANKOWSKI A.+   BANACH J.       7  0    0      0.00                        
 150 KACZMAREK       WOJCIECH        7  0    0      0.00                        
 151 MATYJASIK       JÓZEF           7  0    0      0.00                        
 152 SPÓD            JAN             7  0    0      0.00                        
 153 JANIK A.+       KOZŁOWSKI J.    7  0    0      0.00                        
                                                                               
  - strona 4 -                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  3 pierwsze z całości [2]                                                      
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
 154 WANDACHOWICZ    WINCENTY        7  0    0      0.00                        
 155 DOBOSZ          ZDZISŁAW        7  0    0      0.00                        
 156 CZERNIGA        EDMUND          7  0    0      0.00                        
 157 KOTWICA         JAN             7  0    0      0.00                        
 158 LEWCZAK         J H M           7  0    0      0.00                        
 159 CHRZAN          ZBIGNIEW        7  0    0      0.00                        
 160 BIEŃ            RAFAŁ           7  0    0      0.00                        
 161 SZAŁAS          ZBIGNIEW        7  0    0      0.00                        
 162 KMIECIK         PIOTR           7  0    0      0.00                        
 163 GABRYSIAK       JERZY           7  0    0      0.00                        
 164 GRUCA +         PIWIŃSKI        7  0    0      0.00                        
 165 KARNAS          TADEUSZ         7  0    0      0.00                        
 166 OWCZAREK        ZYGMUNT         7  0    0      0.00                        
 167 MISIURA         KRZYSZTOF       7  0    0      0.00                        
 168 GRAŚ            WŁADYSŁAW       8  0    0      0.00                        
 169 TWARDOCHLEB     EMIL            8  0    0      0.00                        
 170 JÓZEFIAK        MIECZYSŁAW      8  0    0      0.00                        
 171 LEDER           EDWARD          8  0    0      0.00                        
 172 MAGRZIARZ       TADEUSZ         8  0    0      0.00                        
 173 JÓZEFIAK        GRZEGORZ        8  0    0      0.00                        
 174 PYTEL           WIESŁAW         8  0    0      0.00                        
 175 BŁOCH           BRONISŁAW       8  0    0      0.00                        
 176 BRUDZIŃSKI +    OLEJNIK         8  0    0      0.00                        
 177 WYPUSZ +        KMIECIK         8  0    0      0.00                        
 178 HEYER           RAFAŁ           8  0    0      0.00                        
 179 KRYSTEK         PAWEŁ           8  0    0      0.00                        
 180 GRAŚ            MIECZYSŁAW      8  0    0      0.00                        
 181 DUDA            A+ K           10  0    0      0.00                        
 182 WIECZOREK       ADAM           10  0    0      0.00                        
 183 KOSTECKI        S + M          10  0    0      0.00                        
 184 IGNACZAK +      SMARZEWSKI     10  0    0      0.00                        
 185 BORUS           ROBERT         10  0    0      0.00                        
 186 PIETRZKIEWICZ   R.             10  0    0      0.00                        
 187 PLEWA           ŁUKASZ         10  0    0      0.00                        
 188 NOWAK           TOMASZ         10  0    0      0.00                        
 189 KAZMIERCZAK     JERZY          10  0    0      0.00                        
 190 MUCHA           MARIAN         10  0    0      0.00                        
 191 NOWICKI         K +M           10  0    0      0.00                        
 192 STEFAŃSKI       M + L          10  0    0      0.00                        
 193 SZCZEPAŃSKI     BOGDAN         10  0    0      0.00                        
 194 KANIEWSKA       KATARZYNA      10  0    0      0.00